13 Temmuz 2024, Cumartesi
spot_img

Axa Sigorta’dan özelleştirilebilir sağlık sigortası

Axa Sigorta, yeni Bireysel Özel Sağlık Sigortası ile özel sağlık sigortalarında başvuru formu gerektirmeden hızlı teklif alma imkânı sunarak sigorta sektöründe bir ilke imza attı.

Axa Sigorta, özel ve tamamlayıcı sağlık sigortalarının ihtiyaca uygun çözümler sunması hedefiyle yeni Axa Bireysel Özel Sağlık Sigortası ürünleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun alternatifli çözümler sunuyor.

Sektörde bir ilk

Axa Bireysel Özel Sağlık Sigortası ürünleri ile başvuru formu gerektirmeden hızlı ve pratik bir şekilde teklif alma imkânı sunan Axa Sigorta, bu uygulama ile başvuru formu almadan da üretim yapılabilecek. Şirket, bu uygulama ile sigorta sektörüne öncülük ederek bir ilke imza attı.

Yeni ürünlerinde modüler bir yapı sunan Axa Sigorta, müşterilerine isteğe bağlı olarak yurt dışı teminatı ile ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilebilir bir sağlık sigortası deneyimi yaşatacak.

Geniş asistans hizmeti ayrıcalığı

Axa Bireysel Özel Sağlık Sigortası ürünleri müşterilere geniş asistans hizmeti ayrıcalığıyla aynı zamanda, check-up, diş bakım paketi, psikolojik danışmanlık, diyetisyen hizmetlerinden yılda bir kez ücretsiz faydalanma fırsatlarının yanında, Görüntülü Doktor Danışma Hattı,Telefonda Doktor Danışma Hattı ve AXA Bağımsız Yaşam Hattı hizmetlerinden de limitsiz faydalanma hakkı da sunuyor.

Üç farklı network ağı

Değişen müşteri ihtiyaçları göz önüne alınarak oluşturulan Axa Bireysel Özel Sağlık Sigortası ürünleri, sade, sürdürülebilir, rekabetçi ve güçlü üç farklı network ağıyla ön plana çıkıyor. Yeni ürünler ile sigortaya girişte seçilen network tipine bağlı olarak Türkiye genelindeki tüm illerdeki anlaşmalı sağlık kurumlarında geçerli olmak üzere müşteriler ihtiyaçlarına uygun kapsamlı sağlık hizmetlerinden faydalanabiliyor.

”Sigorta sektörüne öncülük etmeye devam ediyoruz”

Müşteri odaklı yaklaşımımızla birlikte günümüzün değişen ihtiyaçlarını yakından takip ediyoruz diyen AXA Sigorta Satış, Pazarlama ve Sağlık Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Sanem Çıngay Buçukoğlu, “Geliştirdiğimiz yeni AXA Bireysel Özel Sağlık Sigortası ürünlerimizle, her ihtiyaca uygun farklı çözüm önerileri sunarak herkese özel kapsamlı sağlık hizmetleri vermeyi hedefliyoruz. Geniş asistans hizmetleri ve esnek teminat imkânı sunduğumuz ürünlerimizde 3 farklı network ağımızla sektörde ön plana çıkıyoruz. Ayrıca başvuru formu gerektirmeden hızlı ve pratik bir şekilde teklif alma imkânı sunan ilk sigorta şirketi olarak özel sağlık hizmetlerini ileri götüren tüm aksiyonlarda sigorta sektörüne öncülük etmeye devam ediyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER