4 Aralık 2023, Pazartesi
spot_img

Axa Sigorta’dan “Axa Yanımda” mobil uygulaması

10072014aAxa Sigorta kullanıma açtığı ‘Axa Yanımda’ mobil uygulaması ile müşterilerine, hayat dışı ve hayat/emeklilik portföylerini izleme, poliçe ve sözleşmeleri hakkında detaylı bilgiye kolayca ulaşma imkânı sağlıyor.

‘Axa Yanımda’ uygulaması, Axa Hesabım vasıtasıyla müşterilere hayat dışı ve hayat/emeklilik portföylerini izleme, poliçe ve sözleşmeleri hakkında detaylı bilgiye mobil olarak ulaşma imkânı sağlıyor. Uygulama, aynı zamanda en yakın acente, anlaşmalı kurum arama, ilgi noktaları, acil yardım, hasar anında yapılması gerekenler, ürün bilgileri gibi konularda da kullanıcılara yardımcı oluyor.

Kullanıcılar, Android ve IOS işletim sistemli telefonlarından Google Play ve AppStore’dan ‘Axa Yanımda’ uygulamasını ücretsiz olarak indirerek bu kolaylıktan faydalanabilirler. Ayrıca bu uygulama acentelerin de iş yükü azaltıp hayatını kolaylaştırıyor.

Axa Sigorta Başkan ve İcra Kurulu Üyesi (Pazarlama ve Satış) Işıl Akyol, yaptığı açıklamada, günümüzün teknolojik olanaklarını müşterilerine bu şekilde sunarak memnuniyetlerini daha da arttırabileceklerine ve bunun iş ortaklarının işlerine olumlu yansıyacağına inandıklarını ve dijitalleşme alanındaki çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER