19 Haziran 2024, Çarşamba
spot_img

Axa Sigorta, Yeşil Ofis Sertifikası aldı

24102014Axa Sigorta’nın genel müdürlük binası WWF-Doğal Hayatı Koruma Vakfı tarafından “Yeşil Ofis Sertifikası” ile ödüllendirildi.

Axa Sigorta, sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemle bir kez daha adından söz ettirdi. Şirket, WWF-Türkiye ile yaptığı işbirliği çerçevesinde genel müdürlük binası için WWF-Doğal Hayatı Koruma Vakfı tarafından “Yeşil Ofis Sertifikası” ile ödüllendirildi.

Axa Sigorta, WWF-Türkiye ile yaptığı “Yeşil Ofis” işbirliği çerçevesinde tasarruf ve iyileştirme programına katıldı. Ana hedeflerini, kâğıt tüketimi, atık yönetimi ve çalışan bilincinin artırılması alanlarında iyileşme ve düzenlemeler olarak belirleyen Axa Sigorta, kısa bir sürede çalışanlarının yüksek katkıları ve bilinci ile hedeflerini gerçekleştirerek sertifikayı almaya hak kazandı.

Yeşil Ofis Sertifikası takdim töreni, Axa Sigorta’nın genel müdürlük binasında gerçekleştirildi. Yeşil Ofis Sertifikası, Axa Sigorta Başkan ve İcra Kurulu Üyesi (Pazarlama ve Satış) Işıl Akyol’a, WWF Mütevelli Heyeti üyesi Engin Şenol tarafından takdim edildi. Akyol, yaptığı açıklamada; “Axa Sigorta olarak her alanda olduğu gibi, sosyal sorumluluk alanında da yüksek farkındalığımız ile kaynaklarımızı daha dikkatli kullanma, doğayı koruma, gelecek nesillere daha yeşil, nefes alınabilir ve su kaynakları korunmuş bir dünya bırakma konusunda tüm sektöre ve topluma örnek olmayı diliyoruz” diye belirtirken “Bizle birlikte Yeşil Ofis olan sevgili rakiplerimizi tebrik ediyor, diğer sektör oyuncularını da Yeşil Ofis olmaya davet ediyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER