24 Şubat 2024, Cumartesi
spot_img

AXA SİGORTA “Yeşil Ofis” oldu

24102014Sigorta sektörünün öncü şirketi AXA SİGORTA, sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemle bir kez daha adından söz ettirdi. Şirket, WWF-Türkiye ile yaptığı işbirliği çerçevesinde Genel Müdürlük binası için WWF-Doğal Hayatı Koruma Vakfı tarafından “Yeşil Ofis Sertifikası” ile ödüllendirildi.

AXA SİGORTA, WWF-Türkiye ile yaptığı “Yeşil Ofis” işbirliği çerçevesinde tasarruf ve iyileştirme programına katıldı. Ana hedeflerini, kâğıt tüketimi, atık yönetimi ve çalışan bilincinin artırılması alanlarında iyileşme ve düzenlemeler olarak belirleyen AXA SİGORTA, kısa bir sürede çalışanlarının yüksek katkıları ve bilinci ile hedeflerini gerçekleştirerek sertifikayı almaya hak kazandı.

Yeşil Ofis Sertifikası takdim töreni, AXA SİGORTA’nın Genel Müdürlük binasında gerçekleştirildi. Yeşil Ofis Sertifikası, AXA SİGORTA Başkan ve İcra Kurulu Üyesi (Pazarlama ve Satış) Işıl Akyol’a, WWF Mütevelli Heyeti üyesi Engin Şenol tarafından takdim edildi. Akyol, yaptığı açıklamada, “AXA SİGORTA olarak her alanda olduğu gibi, sosyal sorumluluk alanında da yüksek farkındalığımız ile kaynaklarımızı daha dikkatli kullanma, doğayı koruma, gelecek nesillere daha yeşil, nefes alınabilir ve su kaynakları korunmuş bir dünya bırakma konusunda tüm sektöre ve topluma örnek olmayı diliyoruz” diye belirtirken “Bizle birlikte Yeşil Ofis olan sevgili rakiplerimizi tebrik ediyor, diğer sektör oyuncularını da Yeşil Ofis olmaya davet ediyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER