20 Temmuz 2024, Cumartesi
spot_img

Axa Sigorta Sağlığım Tamam sigortasına büyük ilgi

saglikSGK anlaşmalı özel hastanelerde sağlık hizmeti alanların fark ücretlerini kapsam altına alan tamamlayıcı sağlık sigortaları her geçen gün daha fazla ilgi görüyor. Türkiye’nin lider sigorta şirketi Axa Sigorta da “Sağlığım Tamam” adıyla sigortalıları ile buluşturduğu, avantajları ile dikkat çeken sağlık sigortasından daha fazla kişinin faydalanabilmesi için anlaşmalı kurum ağını gittikçe artan bir hızla genişletiyor.
Yaygın anlaşmalı kurum ağı
Sağlık hizmetlerine ilişkin mevcut uygulama ile sigortalıların SGK ile anlaşmalı özel hastanelerden SGK güvenceleri kapsamında hizmet almaları mümkün. Ancak bu hizmeti almak isteyen kişiler SGK güvenceleri dışında kalan miktarlar için fark ücreti ödemek durumundalar. Tamamlayıcı sağlık sigortası adı ile sunulan bu sigorta çeşidi, özel hastanede tedavi olmak isteyen ancak bütçeleri nedeniyle imkan bulamayan kişileri hedefliyor. Türkiye’deki az sayıdaki tamamlayıcı sağlık ürününden biri olan Axa Sigorta Sağlığım Tamam Sigortası da hem yaygın anlaşmalı kurum ağı, hem de ürün özellikleri ile öne çıkıyor.

Limitsiz ve yüzde 100 güvence
Axa Sigorta güvencesi ile sunulan ve hem yatarak hem de ayakta tedavi giderlerinden doğan fark ücretlerini anlaşmalı özel hastanelerde karşılayan Sağlığım Tamam Sigortası’na Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan, SGK’lı 0-55 yaş arası herkes sahip olabiliyor. Sağlığım Tamam ayakta tedavi grubuna giren doktor muayenesini, laboratuar hizmetlerini, görüntüleme ve tanı yöntemlerini, ileri tanı yöntemlerini ve hatta fizik tedavi giderlerini sektördeki en yüksek limit ile ve yüzde 100 teminat altına alıyor. Cerrahi ve dahili yatışlar, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, koroner anjiyografi, küçük müdahale giderleri, tek kişilik özel oda ve refakatçi giderlerinin teminat altına alındığı yatarak tedavilerde oluşacak farklar da Sağlığım Tamam Sigortası ile hiçbir prosedür olmadan ürün özel ve genel şartları kapsamında limitsiz ve yüzde 100 karşılıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER