4 Aralık 2023, Pazartesi
spot_img

Axa ile özel hastanede sağlığınız tamam

Axa Sigorta’nın “Sağlığım Tamam” reklam filmi televizyonlarda ve sosyal mecralarda izleyiciyle buluştu. SGK’lıların özel hastanelerde ödemesi gereken fark ücretlerini gözlerinde büyütmemelerine vurgu yapılan reklam filminde, ek masrafların Sağlığım Tamam Sigortası ile karşılandığı anlatılıyor.

axa reklam 2

SİGORTAMEDIA

Sigorta şirketleri tarafından kimi zaman esprili, kimi zaman hüzünlü, kimi zaman da eğlenceli türde hazırlanan reklam filmleri izleyicinin oldukça dikkatini çekmeye başladı. Axa Sigorta’nın “Sağlığım Tamam Sigortası” da izleyiciyi ekrana kilitleyen reklam filmlerinden biri. Axa Sigorta’nın “Sağlığım Tamam” reklam filmi, SGK’lıların özel hastanelerde ödemesi gereken fark ücretlerini gözlerinde büyütmemelerine vurgu yapıyor. Filmde, özel hastanelerde çıkarılan ek masrafların Sağlığım Tamam Sigortası ile karşılandığı anlatılıyor.

Reklam filminde üç kişilik bir aile çocuklarını tedavi ettirmek için özel bir hastaneye gidiyor. Hastanenin kapısından içeri girer girmez şaşkınlık geçiren aile, serum torbasını, hasta yatağını, stetoskobu olması gerektiğinden kat be kat büyük görmeye başlıyor. Ödeme noktasına geldiklerinde yeniden şaşkınlık geçiren aileye, burada da her şey büyük görüyor. Axa Sigorta’nın yeni tamamlayıcı sağlık sigortası ürünü ‘Sağlığım Tamam’ ile SGK’lıların özel hastane masraflarını gözlerinde büyütmemelerine vurgu yapılan reklam filminde, SGK’lı bir hastanın özel hastanelerde ödemesi gereken fark ücretlerinin Sağlığım Tamam Sigortası ile karşılandığı anlatılıyor.

axa reklam 1Sağlığım Tamam Sigortası’nın özellikleri

Sağlığım Tamam Sigortası, sigortalının, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarından alacağı sağlık hizmetleri için ödeyeceği fark ücretlerini karşılayan bir poliçedir. SGK ile anlaşmalı olan kurumların aynı zamanda Axa Sigorta ile bu ürüne özel anlaşması olması gerekir. Bu poliçeye sahip olan sigortalı, SGK ile anlaşmalı kurumlardan faydalanabilir, özel hastanelerde fark ödemeden tedavi olabilir.

Sağlığım Tamam Sigortası, yatarak ve ayakta tedavi olmak üzere 2 ana teminattan oluşur. Yatarak tedaviler; cerrahi ve dahili yatışlar, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, koroner anjiyografi, küçük müdahale giderleri, standart tek kişilik özel oda, yemek ve bir adet refakatçi giderleri gibi teminatları içermekte olup, özel ve genel şartlar çerçevesinde limitsiz ve yüzde 100 olarak karşılanır. Ayakta tedaviler, Doktor Muayene, Laboratuvar Hizmetleri, Görüntüleme ve Tanı Yöntemleri, İleri Tanı Yöntemleri, Fizik Tedavi Giderleri gibi teminatları yüzde 100 karşılar ve yılda 8 vaka ile sınırlıdır.

Axa Sigorta’nın reklam filmini http://www.youtube.com/watch?v=w35FBrn_vns  adresinden izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER