9 Aralık 2023, Cumartesi
spot_img

Özer Şimşek, Axa Sigorta Bölüm Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi olarak atandı

ozer simsekTüm dünyaya yayılmış global bir şirketin parçası ve Türkiye’nin lider sigorta şirketi olan AXA SİGORTA Türkiye grubunda direktör olarak görev yapmakta olan Özer ŞİMŞEK, Bölüm Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi –  CDO and Executive Comittee Member olarak atandı.

Acente Satış Yönetimi & Bölge Koordinasyondan sorumlu dağıtım kanalları genel müdür yardımcısı ve icra kurulu üyesi olarak atanan Özer ŞİMŞEK Eylül 2008 tarihinden bu yana AXA Sigorta Acente Satış Yönetimi & Bölge Koordinasyondan sorumlu direktör ve genişletilmiş icra kurulu üyesi idi.

Bu ay içerisinde Linkedin profili güncellenen Özer ŞİMŞEK, Haziran 2014 tarihinden itibaren AXA Sigorta da genel müdür yardımcılığına denk gelen CDO and Executive Comittee Member yani Bölüm Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi olarak atandı.

Bu önemli atamayla Haziran 2014 tarihinden itibaren AXA Türkiye’de Acente Satış Yönetimi & Bölge Koordinasyon sorumluluğunu taşımaya devam edecek olan Özer ŞİMŞEK, daha önce sigorta sektöründe birçok önemli görevde bulunmuş, Eureko , Allianz ve Zurich Sigorta’nın Türkiye çapındaki acentelerinin sorumluluğunu birebir üstlenerek başarılı çalışmalara imza atmış, bir çok önemli projenin liderliğini başarıyla yürütmüştü.

1992 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi ’nden mezun olarak sektöre katılan Şimşek, GESİD ve Sigorta Tatbikatçılar Derneği üye ve yönetim kurulu üyeliklerinde de bulundu.
Şimşek evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER