22 Nisan 2024, Pazartesi
spot_img

Avustralyalı ünlü kabare sanatçısı Türkiye’de kaza geçirdi imdadına sigorta şirketi yetişti

Avustralyalı kabare sanatçısı Berlin Boy Wonder Hans, Türkiye yakınlarında Odyssey Med gezi gemisindeki performansı sırasında geçirdiği kaza sonrası Facebook hesabından yayımladığı gönderide sigortacısına teşekkür ederek seyahat sigortasının önemine dikkat çekti.

Sigorta ürünleri öngörülemeyen durumlar karşısında kişileri koruyan en önemli araçlardan biri. Seyahat sigortası da yolculuk sırasında hastalık, kaza, eşya kaybı gibi pek çok riske karşı güvence sunuyor.

Geçtiğimiz gece Türkiye yakınlarında,  Atlantis Events kapsamında, bir gezi gemisindeki performansı sırasında 4 metre yükseklikteki sahneden düşerek yaralanan Güney Avustralyalı kabare sanatçısı Berlin Boy Wonder Hans da olayın ardından Facebook hesabından bir gönderi yayımlayarak sigortacısına kaza sonrası asistans hizmetleri için teşekkür etti ve seyahat sigortasının ne kadar önemli olduğuna vurgu yaptı.

Hayranları ile sağlık durumunu paylaşan sanatçı, ayağının ve omurgasının incindiğini aktararak iyileşene kadar gelecek şovlarının da iptal edildiğini duyurdu.

Sanatçı hava ambulansı ile Türkiye’den Londra’ya götürülecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER