24 Nisan 2024, Çarşamba
spot_img

AvivaSA müşterilerine Enerjisa avantajı

AvivaSA müşterileri, Enerjisa’nın Sabit Tarife’sine geçerek elektrik birim rakamını sabitleyebiliyor ve bir yıl süresince zamlardan etkilenmeyen, avantajlı paketini kullanabiliyor.

enerjiavivasa_kAvivaSA’nın sigortadan sağlığa, tatilden hobiye farklı alanlarda avantajlar sağladığı Geleceğini Biriktirenler Kulübü’nün üyeleri, Enerjisa ile gerçekleştirilen işbirliği kapsamında, Enerjisa’nın müşterilerine sunduğu hizmet ve çözümlerden faydalanabiliyor.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından belirlenen limit doğrultusunda, yıllık tüketimi 4.000 kWh ila 400.000 kWh arasında ve aylık yaklaşık 130 TL ve üzeri tutarında elektrik tüketimi olan mesken ve ticarethane tarifesi sahibi AvivaSA müşterileri, Enerjisa’nın Sabit Tarife’sine geçerek elektrik birim rakamını sabitleyebiliyor ve bir yıl süresince zamlardan etkilenmeyen, avantajlı paketinden faydalanabiliyor.

Sunulan ayrıcalıktan yararlanmak isteyen Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyelerinin Enerjisa’nın 444 4 371 numaralı çağrı merkezini arayarak ad, soyad ve AvivaSA müşteri numarası bilgilerini vermeleri yeterli.


AvivaSA Geleceğini Biriktirenler Kulübü nedir?

AvivaSA Geleceğini Biriktirenler Kulübü, üyelerinin hayatını zenginleştiren ve kolaylaştıran olanaklar sunuyor. AvivaSA Emeklilik ve Hayat nezdinde en az bir adet bireysel emeklilik sözleşmesi bulunan ve son 12 ay içinde en az bir katkı payını ödemiş olan AvivaSA müşterileri Geleceğini Biriktirenler Kulübü’nün üyesi oluyor. Geleceğini Biriktirenler Kulübü’nün üyesi olan AvivaSA müşterileri, sigorta, sağlık, enerji, otomotiv, tatil / seyahat ve hobi kategorilerinde birçok ayrıcalıklı hizmet, indirim ve avantajlardan yararlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER