19 Haziran 2024, Çarşamba
spot_img

Aviva plc, sosyal medya reklamlarında bir Türk’e yer verdi

aviva turk

Aviva plc sosyal medyada, tüm dünyada hizmet verdiği ülkelerdeki müşterilerinin ve çalışanlarının yer aldığı bir reklam filmi hazırladı.

“This is Aviva” temalı reklam filmi ile Aviva plc, dünya çapında hizmet sunduğu tüm ülkelerdeki çalışanları ve müşterileriyle birlikte  Aviva’yı anlattı. Çalışanların hizmet politikalarından ve Aviva’nın çalışma ahlakından bahsettiği reklam filminde müşteriler ise başlarına gelen felaketleri Aviva sayesinde nasıl atlattıklarını anlattı. Aviva’nın bu reklam filminde bir Türk de şirket ile ilgili memnuniyetini dile getirdi.

Aviva’nın Türkiye’deki şirketi AvivaSA’nın müşterisi olan Mehmet Özdemir, reklam filminde geçirdiği trafik kazası sonucu başına gelenleri anlattı. Krediye bağlı hayat sigortası sahibi olan Özdemir, olayın nasıl gerçekleştiğini ve AvivaSA ile trafik kazasının sebep olduğu yüklerin hem kendi adına hem ailesi adına hafiflediğini belirtti.

Aviva’nın sosyal medya üzerinden paylaştığı reklma filmi https://www.youtube.com/watch?v=X4SXcPcI2F0 adresinden izlenebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER