25 Mayıs 2024, Cumartesi
spot_img

Avealıların kasko ve trafik sigorta teklifleri SMS ile cepte

Avea, hizmete sunduğu ‘Araç Sigortası Bilgi Servisi’yle müşterilerinin tek bir SMS ile kasko ve trafik sigortaları için en uygun fiyat alternatiflerine kolayca ulaşmasını sağlıyor.

Avea Araç Sigortası Bilgi Servisi’yle Avea müşterileri; trafiğe çıkan her araç sahibinin yaptırması zorunlu olan trafik sigortası ile aracı kaza, çalınma gibi zararlara karşı güvence altına alan kasko sigortasına yönelik en uygun alternatiflere tek SMS ile ulaşıyor.

Sigortacell ile ortaklaşa oluşturulan Araç Sigortası Bilgi Servisi’nde abonelere teklif fiyatlarıyla birlikte şifre gönderiliyor. Bu şifreyle www.sigortacell.com web sitesine giren Avealılar, teklifin detaylarını öğrenebiliyorlar.

Kasko teklifi almak isteyen Avealıların KASKO (boşluk), TC Kimlik No (boşluk), Araç Plakası’nı; Trafik Sigortası teklifi almak isteyen Avealıların ise TRAFIK (boşluk), TC Kimlik No (boşluk), Araç Plakası’nı yazdıktan sonra 5868’e mesaj göndermesi teklifin kendilerine ulaşması için yeterli oluyor. Servisten yararlanmak üzere gönderilen her SMS, vergiler dahil 3,80 TL olarak ücretlendiriliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER