25 Mayıs 2024, Cumartesi
spot_img

Asya Emeklilik’te ‘BEStival’ zamanı

turkergursoyBank Asya ve Asya Emeklilik, ‘BEStival’ kampanyasıyla yeni katılımcılara yüzde 25 devlet katkısının yanında pek çok avantajı birarada sunuyor.
Türkiye’nin ilk ve tek faizsiz emeklilik şirketi Asya Emeklilik, tüm vatandaşların geleceğe yönelik tasarruf yapmasına destek olmaya devam ediyor.
31 Aralık 2013’e kadar Asya Emeklilik ile Bireysel Emeklilik sözleşmesi yaptıran herkes, BEStival kapsamında yüzde 25 devlet katkısının yanında, AsyaCard ile yapacakları BES ödemelerinde 250 TL’ye varan Asya Puan kazanıyor. BEStival kampanyasına dahil olan herkes AsyaCard kredi kartı aidatı ve Bank Asya hesap işletim ücreti ödemiyor. Sözleşme yapan katılımcılar internet, ATM, telefon bankacılığı ve Asya Cep şubesinden para transferlerini ücretsiz yapabilirken şube kanalından yapılan para transferlerinde, kiralık kasa ücretinde, 25 Yapraklı Çek Karnesi masrafında, konut ve taşıt finansmanı dosya masraflarında yüzde 50 indirim hakkı da kazanıyor. Ayıca BES’e dahil olan ve Kurumsal Finansman Desteği kullanan KOBİ müşterileri de avantajlı fon kullanım ve komisyon oranlarından da yararlanabilecek.
ASYA EMEKLİLİK 100 BİN KATILIMCIYI GEÇTİ
Türkiye’nin ilk ve tek faizsiz emeklilik şirketi Asya Emeklilik, Bireysel Emeklilik Sistemi’nde (BES) katılımcı sayısını 100 bine çıkardı. Geçen yıl sektöre giren Asya Emeklilik, bu rakama 1 yıl gibi kısa bir süre içinde ulaştı.
Asya Emeklilik Genel Müdürü Türker Gürsoy, 100 bin rakamının kendileri için sürpriz olmadığını belirterek, “Türkiye’nin ilk ve tek faizsiz bireysel emeklilik şirketi olarak, ülkemizde faiz hassasiyeti olan insanlarımızın da bireysel emeklilik sisteminin avantajlarından faydalanarak tasarruf yapmalarına imkân sağlıyor; böylece bu alanda önemli bir boşluğu dolduruyoruz. Şirketimizin, henüz 1 yaşını tamamlarken 100 bini aşkın kişi tarafından tercih edilmiş olmasını bu açıdan önemli buluyoruz. Yolumuz uzun, bu sadece bir başlangıç” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER