23 Mayıs 2024, Perşembe
spot_img

Sigorta Cini şimdi de Ankara da

sigortaciniSigortacılık hizmetini perakende sektörüne kazandıran, ING Grubu’nun yeni yatırımı Sigorta Cini’nin yeni mağazası Ankara Kentpark Alışveriş Merkezi’nde açıldı.

ING Grubu, Türkiye’deki yeni yatırımı Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri kanalıyla farklı sigorta şirketlerinin ürünlerini tek bir çatı altında topluyor.  Son tüketicinin kolay ve hızlı ulaşabileceği alışveriş merkezleri ve alışveriş mağazalarının bulunduğu caddelerde açılan Sigorta Cini isimli mağazalar sigorta hizmetini tüketicinin ayağına götürüyor.

İstanbul’da Marmara Forum, Metrocity AVM ve Tütüncü Mehmet Efendi Caddesindeki mağazalarla hizmete başlayan Sigorta Cini’nin Ankara’daki ilk mağazası Kentpark AVM’de  açıldı. 21 Kasım’da gerçekleştirilen mağaza açılışına ING Emeklilik ve Orange Sigorta Yöneticilerinin yanı sıra, Hazine Müsteşarlığı, Ankara Ticaret Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Ankara basınından olmak üzere bir çok davetli katılarak yeni sigorta satış kanalını yerinde görme fırsatı buldular.

Ankara’nın ilk sigorta mağazası

Türkiye’nin ilk sigorta marketi olma özelliğini de taşıyan Sigorta Cini,  mağazalarındaki uzman ekip, tüm sigorta ürünleri hakkında danışmanlık vererek sigorta satın almayı kolaylaştırıyor. Sigorta Cini’ni sigorta dağıtım işine bakış açısını değiştirmeyi hedefleyen devrimsel bir konsept olarak tanımlayan Sigorta Cini Genel Müdürü Pieter-Bas Vos, bu yeni hizmet hakkında şunları söyledi: “Hizmetimiz gayet açık, erişilebilir lokasyonlardayız. Kentpark da Ankaralıların çok sevdiği ve sıklıkla ziyaret ettiği bir alışveriş merkezi. Bu nedenle Sigorta Cini olarak Ankara’yı çok önemsiyoruz. Mağazalarımızdaki müşterilerle birebir iletişim kuran danışmanlarımız iletişim becerileri ve sigorta konusunda eğitimliler özellikle müşteri memnuniyetine odaklanmış durumdalar. Gayet basit, anlaşılır ve kafaları karıştırmayan bir anlatım kullanıyoruz. Yani mağazalarımıza gelen müşterilerimiz karmaşık poliçeler ve evraklarla uğraşmıyor. Çok hızlı ve verimli çalışan merkezi teknolojik altyapımız var.  Mağazalarımız amaca uygun ve konforlu bir şekilde tasarlandı. Sattığımız ürünle AVM içindeki diğer mağazalar arasında dikkatleri üzerimize çekiyoruz. Doğru bilgilendirilen müşteriler sigorta yaptırmanın ne kadar değerli olduğunun farkına varıyorlar. Biz her ailenin hayatın beklenmedik olaylarına karşı korunmaya ihtiyacı olduğuna ve hayat istenmeyen bir yön aldığında herkesin ikinci bir şansı hak ettiğine inanıyoruz. Sigorta, kaza ve kayıp anlarında yeni bir umut için çok iyi bir yol. Bu nedenle Sigorta Cini mağazalarının diğer lokasyonlarımızda olduğu gibi Ankara’da da ilgiyle karşılanacağını inanıyoruz. Sigorta Cini mağazalarında ilk etapta kasko  ve trafikten oluşan oto sigortaları, konut, zorunlu deprem sigortası, sağlık sigortası, hayat ve bireysel emeklilik, işsizlik vb. ürünler satılacak.”

Sigortacılıkta mağazacılık dönemi

Sigorta Cini sigorta hizmetini tüketicinin ayağına götürüyor. Artık alışveriş merkezlerinde sigorta mağazalarından alışveriş yapmak, mağazalarda sunulan avantajlardan yararlanarak sigorta sahibi olmak yeni bir alışveriş trendi olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER