20 Haziran 2024, Perşembe
spot_img

Ankara Sigorta Kanguru Kasko ile çocuklu ailelere avantaj sağlıyor 

Ankara Sigorta, “Çocuklarınız Sizinle Güvende, Siz Bizimle Güvendesiniz” sloganıyla tanıttığı yeni ürünü Kanguru Kasko ile 10 yaşından küçük çocukları olan ailelere yüzde 25’e varan indirimler sunuyor. 

Ankara Sigorta, müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve etkili çözüm bulma hedefiyle ürün portföyünü genişletmeyi sürdürüyor. Bu kapsamda “Çocuklarınız Sizinle Güvende, Siz Bizimle Güvendesiniz” sloganı ile yeni ürünü Kanguru Kasko’yu müşterileriyle buluşturan şirket, 10 yaşından küçük çocukları olan ailelere kasko poliçelerinde yüzde 25’e varan indirim fırsatı sağlıyor. Ürün ayrıca yılda iki kere iç-dış oto yıkama hizmeti de sunuyor.

“Çocuklu ailelerin yanındayız”

“Meslek Gruplarına Özel İndirimli Kasko’yu ürün portföyüne eklerken müşteri ihtiyaçlarına uygun ve yenilikçi ürünlerle adımızdan söz ettireceğiz” sözünün arkasında durduklarını söyleyen Ankara Sigorta Genel Müdürü Ersin Tüvar, “Kanguru Kasko da bu misyonun bir yansıması. Kanguruların çocuklarını korumak için kullandıkları kese benzetmesiyle yola çıktık. Çocuklu ailelerin hayatını biraz olsun kolaylaştırmak adına, 10 yaşından küçük çocukları olan ebeveynlerimize indirim sağlayarak çocuklu ailelerimizin yanlarında olduğumuzu hissetmelerini istiyoruz” dedi. 

Müşteri odaklı yaklaşımıyla müşterilerine güvenilir bir ortak olmayı amaçlayan Ankara Sigorta, kasko alanında daha avantajlı ve rekabetçi fiyatlarla hizmet verirken Meslek Gruplarına Özel İndirimli Kasko gibi uygulamaları da hayata geçiriyor. Kanguru Kasko ile dinamizmini, yenilikçiliğini ve koruyucu yaklaşımını ön plana çıkaran şirketin ürünle müşteri odaklı yaklaşımını, çocukların güvenliği konusundaki hassasiyetini yansıtarak “Mutluluğun Sigortası” vizyonunu bir kez daha ortaya koyuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER