19 Temmuz 2024, Cuma
spot_img

Ankara Sigorta Genel Müdürlüğü’ne Tansel Us atandı

Tansel UsAnkara Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Tansel Us, 23 Mayıs 2014 tarihi itibarıyla şirketin Genel Müdürlüğü görevini yürütüyor.

Ankara Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Tansel Us, 23 Mayıs 2014 tarihi itibarıyla Ankara Sigorta’nın Genel Müdürlüğü’ne atandı. Ankara Sigorta tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “Ankara Sigorta sektörün en köklü kuruluşlarından biri ve her geçen gün emin adımlarla büyümesini sürdürüyor. Sektörde ve şirketimizde başarılı çalışmalara imza atan Genel Müdür Yardımcımız Tansel Us’un Yönetim Kurulumuzca Genel Müdür olarak atanmasına karar verildi. Us’un atamasıyla şirketimiz daha da güç kazandı. Geleceğe sağlam adımlarla yürüyebilmek için yapılan değişikliğin şirketimize yeni bir ivme kazandıracağına inancımız tam” denildi. Tansel US’un Genel Müdürlük ataması Hazine’nin iznini takiben resmen tamamlanmış olacak.

Ankara Sigorta yeni Genel Müdürü Tansel Us ise yaptığı açıklamada, “Tüm ekibime verdikleri desteklerden dolayı, Yönetim Kurulumuza teşekkür ederim” dedi. Genel Müdür Us sözlerini şöyle sürdürdü: “Şirketimizi tüm ekibimizle getirdiğimiz noktadan daha da ileriye birlikte oluşturduğumuz bu güçle taşıyacağız. Kenetlenerek başarıya giden yolu hep birlikte kat edeceğiz.”

Tansel Us kimdir?
1989 yılında banka müfettişi olarak iş hayatına başlayan Tansel Us, 1996’dan 2011 yılına kadar HDI Sigorta’da çeşitli kademelerde yönetici olarak görev aldı. 2007-2011 yılları arası HDI sigorta’da Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı yapan Us, 2012 yılından itibaren Ankara Sigorta’da Satış Ve Teknikten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. 1965 Bozcaada doğumlu olan Us, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) İktisadi ve İdari İlimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunu. Ankara Sigorta’nın yeni Genel Müdürü Tansel Us, iyi derecede İngilizce biliyor, evli ve iki kız çocuk sahibi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER