16 Haziran 2024, Pazar
spot_img

Ankara Sigorta enerjisini yeniledi

ankaraSinerjiAnkara Sigorta’nın 14 Nisan’da gerçekleştirdiği bölge toplantısında,  ‘Biriz, Bütünüz, Güçlüyüz’ anlayışıyla geleceğe daha emin, daha kararlı ve daha başarı odaklı yürüneceğinin vurgusu yapıldı.

Sigorta sektörünün köklü kuruluşlarından olan Ankara Sigorta, bölge toplantısını 14 Nisan 2014 tarihinde Baltalimanı Polis Moral Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirdi. Toplantıda, Ankara Sigorta’nın önümüzdeki dönemdeki hamleleri ve planlamaları görüşüldü. Ankara Sigorta’nın bundan sonra ‘Biriz, Bütünüz, Güçlüyüz’ anlayışıyla geleceğe daha emin, daha kararlı ve daha başarı odaklı yürüyeceğine vurgu yapıldı. Şirketin, mevcut kaynakları, sermaye gücü, kurum yapısı ve özellikleri göz önüne alındığında, bulunduğu yerden daha üst seviyelere geleceği vurgulandı.

“Daha dinamik bir Ankara Sigorta göreceksiniz”

Ankara Sigorta Genel Müdür Vekili Cevdet Korkmaz, toplantıda yaptığı konuşmada, “Tamamı yerli sermayeden oluşan, ülkemizin ilk sigorta şirketi Ankara Sigorta’nın daha iyi, aktif ve daha verimli bir sigortacılık yapacağını söyledi. Korkmaz, “Yakın bir gelecekte, daha dinamik bir Ankara Sigorta göreceğinizden emin olabilirsiniz” diye konuştu.

“Üzerimize düşenin fazlasını yapacağız”

Toplantıya katılan İzmir Bölge Müdürü Mustafa Durdu ise “Bugüne kadar katıldığım toplantılardan en çok zevk aldığım organizasyon bu oldu. Zira hem sektörle ilgili her konuyu görüşme imkânı oldu hem de Dart Turnuvasıyla moral ve motivasyonumuzu yeniledik. Ayrıca Yönetim Kurulu üyelerimizin bizlere hediye ettiği her biri birbirinden kıymetli geleneksel süsleme sanatlarımızdan olan Ebru eserleri de bizlerin önemsendiğine dair çok güzel bir sürprizdi. Önemsendiğini hissetmek çok güzeldi. Biz de hedeflerimizi gerçekleştirme ve hedeflerin daha ilerisine çıkmak için üzerimize düşenin fazlasını yapacağız” dedi.

Dart Turnuvası yapıldı

Toplantıya renk katan “1. Ankara Sigorta Dart Turnuvası” oldu. Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu il temsilciliğinin organize ettiği ve personel arasında moral, motivasyon artırmak, sportif aktiviteler düzenlemek ve birlik, beraberliği pekiştirmek amacıyla düzenlenen turnuva çok renkli geçti. Yaklaşık 110 yarışmacının katıldığı turnuvanın birinciliğini Kurumsal Satış ve Pazarlama Müdürü Gülderen Gedik kazandı. İkinciliği Antalya Bölge Satış Uzmanı Sevgi Özdemir kazandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER