19 Temmuz 2024, Cuma
spot_img

Anadolu Sigorta'dan hasar işlemlerini kolaylaştıran uygulama

Türk sigortacılık sektörünün öncü firması Anadolu Sigorta, müşterilerine sunduğu hasar hizmetleri hattı sesli yanıt sistemi ve web hasar dosya sorgulama hizmeti ile müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarıyor.

anadolu-sigortaSigorta sektörünün öncü şirketi Anadolu Sigorta, müşterilerine sunduğu hizmetin kalitesini daha da artırmaya yönelik yenilikçi yatırımlarını ara vermeden sürdürüyor. Bu kapsamda hayata geçirdiği ‘Hasar Hizmetleri Hattı ve Sesli Yanıt Sistemi’ ve ‘Web Hasar Dosya Sorgulama Hizmeti’ ile müşteri memnuniyetini en düzeyde tutuyor.

Anadolu Sigorta müşterileri, sesli yanıt sistemi ile herhangi bir çağrı merkezi yetkilisine bağlanmadan, 7 gün 24 saat kesintisiz, hızlı bir şekilde hasar dosyaları hakkında bilgi edinebiliyor. 0850 724 0 850 numaralı telefondan ‘hasar dosya sorma işlemleri’ menüsüne, oradan da hasar dosya numarası ile dosya durumu hakkındaki en güncel bilgilere rahatlıkla ulaşılabiliyor. Sigortalılar böylece işlemlerini kısa sürede halledebiliyorlar.

Sesli yanıt hattına ek olarak http://www.anadolusigorta.com.tr/tr/online-islemler/hasar-dosya-sorgulama/ adresini ziyaret eden kullanıcılar da, kimlik ve hasar dosya numaraları ile, hasar dosyalarının güncel durumunu kolaylıkla öğrenip, dosyaları hakkındaki bilgileri detaylı hızlı ve eksiksiz bir şekilde temin edilebiliyorlar.

Teslim onay bilgisi ekspertizden 24 saat sonra

Hasar süreçlerini kolaylaştırma konusunu temel önceliklerinden birisi olarak kabul eden Anadolu Sigorta, geçtiğimiz aylarda bir ilke daha imza attı ve hasarlı araçlarda teslim onayı bilgisini, ekspertizden sonraki 24 saat içerisinde, sistem tarafından otomatik olarak göndermeye başladı.

Bu uygulama ile en geç 24 saat içinde, anlaşmalı servislerde, sigortalılar ile ilgili işlemler tamamen halledilebiliyor. Böylece sigortalılar, onarımı bittiğinde, ayrıca başka bir şey beklemesine gerek olmadan hemen aracını teslim alabiliyor. Belirli bir rakama kadar olan hasarlarda, eksperin inisiyatifinde, herhangi bir problem görülmüyorsa, aracın teslimine yönelik onay da verilebiliyor.

26122014a


Bedeni hasarlara neden olan kazaların tümünü anlık olarak bedenihasar.com sitesinden takip edebilirsiniz… 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER