24 Nisan 2024, Çarşamba
spot_img

Anadolu Sigorta’dan film gibi Mini Onarım Paketi

Anadolu Sigorta, “Mini Onarım Paketi” reklamlarında ön cam çatlağı, tampon kırılması veya küçük çizikler gibi hasarların bile sigorta kapsamına aldığını eğlenceli bir yolla anlatıyor.

anadolu

Farklı çizgideki reklamlarıyla hep dikkat çekmeyi başaran Anadolu Sigorta, Mini Onarım Paketi hizmetini film gibi animasyonlarla tanıtıyor. Mini Onarım Paketi’yle araç poliçesi geçerli olduğu sürece ekstra bir tutar ödemeksizin sekiz farklı küçük hasarı karşılayan Anadolu Sigorta; reklamlarla, yalnızca filmlerde rastlanabilecek küçük hasarların bile sigorta kapsamına aldığını eğlenceli bir yolla anlatıyor. Western, Bilim-Kurgu ve Korku filmi türlerinden esinlenilen reklamlarda, araçların başına gelebilecek küçük hasarlar sıra dışı maceralarla gösteriliyor. Reklamlarda ön cam çatlağı, tampon kırılması ve küçük çizikler konu ediliyor. Maceraların sonunda da bu hasarların Anadolu Sigorta Mini Onarım Paketi’yle rahatlıkla karşılanabilmeği mesajı net olarak veriliyor.

Yoğun bir çalışma sonucu animasyon tekniğiyle hazırlanan reklamlar, ilk başta sessiz mecralar için düşünüldü. Fakat filmlerin beğeni toplaması üzerine, seslendirilerek sinemalarda da yayınlandı. Filmler ayrıca web ortamına da uyarlanarak, web banner olarak da Anadolu Sigorta’nın Kurumsal web sitesinde yer aldı.

Reklam filmlerini, Anadolu Sigorta’nın resmi sitesinde “Medya Biz” bölümünde, “Reklam Filmleri” sekmesinden izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER