16 Haziran 2024, Pazar
spot_img

Anadolu Sigorta, Kavacıklı oldu

Kavacik_Anadolu SigortaAnadolu Sigorta, 2001 yılından bu yana faaliyet gösterdiği Levent İş Kuleleri’ndeki Genel Müdürlük ofisini, 02 Aralık tarihinden itibaren Kavacık’taki yeni yerine taşıdı.
Anadolu Sigorta’nın yeni Genel Müdürlük adresi; Rüzgârlıbahçe Mahallesi, Kavak Sokak No:31, 34805 Kavacık olurken, santral telefon numarası; 0850 744 0 744, santral faks numarası ise 0850 744 0 745 olarak değişti.

Kavacık’taki yeni Genel Müdürlük binasına;  İş Kuleleri’nde faaliyet gösteren tüm Genel Müdürlük birimlerinin yanı sıra, Şişli Beytem Plaza’da faaliyet gösteren Kurumsal Sigortacılık Müdürlüğü, Risk Mühendisliği Müdürlüğü ve Oto Hasar Müdürlüğü, Merter İş Merkezi’nde faaliyet gösteren Kontakt Merkezi ve Kadıköy K2 Plaza’da faaliyet gösteren Banka Sigortacılığı Müdürlüğü de taşındı.

Böylece Bölge Müdürlükleri haricinde Anadolu Sigorta’nın tüm Genel Müdürlük birimleri tek bir çatı altında toplanmış oldu.

Yeni Genel Müdürlük Binası

Bir zemin ve 7 normal kat olmak üzere toplamda, 11.102 metrekare ofis alanına sahip olan yeni Genel Müdürlük binasında 4.231 metrekare kapalı otopark alanında yaklaşık 120 araçlık otopark alanı da bulunuyor.

Anadolu Sigorta’nın yeni ofis binası; ziyaretçiler için farklı boyut ve düzenlerde tasarlanmış bekleme ve görüşme alanları, iş ortaklarıyla buluşmaların gerçekleştirileceği toplantı odaları, kafeterya, sağlık-spor kompleksi, konferans salonları; eğitim salonu ve fuaye gibi çalışma alanları ile dikkat çekiyor.

Ofis alanlarının çalışma grupları halinde, açık ofis şeklinde tasarlandığı yeni ofis binasında, katlarda ortalama 100 kişilik çalışma alanları mevcut. Kapalı alanlar, katların belirli bölümlerinde toplandığından ofis içerisinde ferah bir yerleşim oluşturuldu.

Kavacık’taki yeni ofis binasında iş saatlerinin verimli geçmesi için tüm fiziki gereklilikler yerine getirilirken, çalışanların bu saatler dışında da içinde olmaktan keyif alacağı bir bina tasarlanmaya gayret edildi.

Yeni ofis binası, Kavacık’ta yeni gelişen bir iş çevresinin merkezinde yer alıyor. Fatih Sultan Mehmet köprüsüne direkt bağlantı imkanına sahip olan binanın yakın çevresinde Kavacık Ticaret Merkezi, Esas Holding Binası, Eczacıbaşı Binası, Limak Eurasia Hotel gibi bilinirliği yüksek yapılar bulunmakta.
Yeni ofis binası bölgedeki prestijli yapılardan biri olup, aynı zamanda çevre dostu yeşil bina olma özelliği de taşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER