15 Temmuz 2024, Pazartesi
spot_img

Anadolu Sigorta ile kış tatilinde güvendesiniz

anadolu_kAnadolu Sigorta’dan yurtdışı seyahat sigortası alırken, kayak yaralanmaları ile ilgili giderlerinizi de poliçe kapsamı içine aldırabilirsiniz. Yurtdışı seyahatine çıkmadan önce, yurtdışı seyahat sigortanızı kayak teminatını ekleterek yaptırdığınızda hem kayak/snowboard keyfini doyasıya yaşayıp, hem de karşılaşabileceğiniz kötü sürprizlere karşı kendinizi güvencede hissedebilirsiniz. Okulların ara tatil dönemi yaklaşırken; yurtdışındaki kayak ve kış sporları merkezlerine yapılacak seyahat planları da, tatil severlerin gündemine gelmeye başladı. Anadolu Sigorta, kış tatillerini yurt dışındaki kayak merkezlerinde geçirecek tatilcilere, kesintisiz tatil keyfi sunmak üzere, en kapsamlı poliçe ile yanlarında olmayı amaçlıyor.

Anadolu Sigorta’dan Yurtdışı Seyahat Sigortası Poliçesi almış sigortalılar; yurt dışı seyahatleri sırasında, kayak veya snowboard yaparken kaza geçirip yaralanmaları risklerini de, ek prim ile 30 bin Euro’ya kadar güvence altına almış oluyorlar. Ayrıca tarifeli uçuş esnasında, check-in işleminden geçmiş kayak ve snowboard ekipmanlarının kaybolması, çalınması veya zarar görmesi durumlarında da 350 Euro’ya kadar tazminat garantisi yine poliçe kapsamında verilebiliyor.

Bagaj kaybından seyahat iptaline kadar güvence

Anadolu Sigorta’dan yurtdışı seyahat sigortası alanlar; sadece acil sağlık problemlerine karşı değil ek olarak; bagajlarının kaybolmasından, tur ile yapılan seyahatlerin iptaline kadar tatile çıkarken keyiflerini kaçırabilecek pek çok riske karşı da kendilerini güvence altına alıp; güzel bir tatil keyfini sigortalatıyorlar.

İsteyen sigortalıların, küçük bir ek prim karşılığında, seyahat sırasında oluşabilecek ölüm ve sürekli sakatlık durumlarına karşı, ferdi kaza teminatını da ekleyebildikleri Anadolu Sigorta’nın yurtdışı seyahat sigortası ile belirli limitler dahilinde sunulan teminatlar ise şöyle:

-Yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi ve sigortalının nakli,

-Taburcu olduktan sonra daimi ikametgâha nakil,

-Vefat eden sigortalının nakli,

-Tur ile yapılan seyahatin iptali -Yaralanma veya hastalık nedeniyle yurtdışında konaklama süresinin uzatılması,

-Sigortalıya yapılacak tedavi nedeniyle aile üyelerinden birinin seyahati ve konaklaması,

-Aile üyelerinden birinin ölümü veya evde meydana gelen hasar nedeniyle yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati,

-Bagajın bulunması ve sigortalıya ulaştırılması,

-Tarifeli bagaj kaybı, zarar görmesi, çalınması,

-Gecikmeli bagaj,

-Borç olarak kanuni işlemlerle ilgili kefalet,

-İlaç gönderilmesi organizasyonu,

-Acil mesajların iletilmesi -Pasaport ve/veya bilet kaybı

-Overbooking nedeniyle gecikme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER