20 Haziran 2024, Perşembe
spot_img

Anadolu Sigorta dan eczacılara özel konut paket sigortası kampanyası

musaulkenBAnadolu Sigorta, eczacılara yönelik yeni konut paket sigortası kampanyasını tanıttı. 31 Aralık tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, Türk Eczacıları Birliği üyeleri ile eş ve çocukları, Anadolu Sigorta konut paket sigortasına yüzde 35 özel indirimle sahip olabilecekler. Kampanyaya özel geçerli olacak Anadolu konut paket sigorta poliçesi, deprem dışında kalan yangın, hırsızlık, su baskını gibi pek çok riske karşı sigortalıları koruma altına alıp geniş kapsamlı teminatlar sunuyor.Ürün ile ev ve içindeki eşyaların yanı sıra, evin içinde yaşayanlar ve sorumlulukları da teminat altına alınabiliyor. Anadolu konut paket sigorta poliçesi, evin oturulamaz hale gelmesi veya kiracının taşınması durumunda, ev sahibinin kira gelirinden mahrum kalması gibi durumlarda da sigortalının menfaatlerini koruyor.

Ürün sürekli güncelleniyor”
Kampanya ile ilgili bilgi veren Anadolu Sigorta Genel Müdürü Musa Ülken, Anadolu Konut Paket Sigortasının sağladığı güvencelerle büyük avantajlar sunduğunun altını çizerek, sigortalıların risklerini en iyi şekilde güvence altına alabilmek adına bu ürünü, ihtiyaç ve taleplere göre sürekli güncellediklerini vurguladı. Anadolu Sigorta’nın eczacılara yönelik diğer sigorta ürünleri hakkında da bilgi veren Ülken, şirket olarak eczanelerin özellikle talep ettikleri ve ihtiyaç duydukları sigorta hizmetlerini dikkate aldıklarını ve bu kapsamda; eczanelerde sigortalanabilecek nitelikteki risklere yönelik bütün teminatları Eczane Paket Sigortası adıyla tek bir paket altında topladıklarını söyledi.

“Eczane Paket Sigortasında, küçük ve orta ölçekli işletmelerin karşı karşıya olduğu konvansiyonel risklere ek olarak, eczane faaliyet konusu özelinde özel risklere yönelik teminatlar da bulunduğunu belirten Ülken; “Sigortasız işyerlerinin uğradığı hasarlara ilişkin haberler kamuoyunda bu risklere karşı farkındalık uyandırmakta. Kobiler, yangın, sel, su baskını, yer kayması, deprem gibi ciddi hasara neden olacak risklere karşı kendilerini güvence altına alma ihtiyacı hissetmekteler. Anadolu Sigorta tam da bu noktada ihtiyaç duyulan güvenceyi sunmaktadır” dedi.

Anadolu Sigorta’nın Eczane Paket Sigortası ile yangın poliçelerinde verilenlere ek olarak şu teminatlar veriliyor;
– Duvara monte edilmiş rafların devrilmesi sonucu ilaç emtiasının zarara uğraması,
– Fatura edilmek üzere bekleyen reçeteler ile yeşil ve kırmızı reçete konusu ilaç ve kimyasalların çalınması,
– Soğutucu cihazların zarar görmesi nedeniyle tıbbi malzemelerin bozulması,
– Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanabilecek ani fiyat artışları ya da nöbetçi olunan günlerde emtia stokundaki ani artış nedeniyle eksik sigorta uygulamasına maruz kalınabilmesi,
– Eczane çalışanlarının hata ve ihmali neticesinde üçüncü kişilerin sağlıklarının bozulması nedeniyle tazminat talepleri ile karşı karşıya kalınması.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER