19 Haziran 2024, Çarşamba
spot_img

Anadolu Sigorta başarılı acenteleriyle Hollanda’da buluştu

SAMSUNG CAMERA PICTURES

12-15 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen Hollanda seyahatine; portföy büyüklüğü, ürün çeşitliliği ve portföyün dengeli dağılımı kriterlerine göre 2013 yılında en yüksek başarıyı elde etmiş Anadolu Sigorta acenteleri katıldı.

Genel Müdür Musa Ülken, I. Genel Müdür Yardımcısı Filiz Tiryakioğlu, Acente ve Kanal Yönetimi Müdürü Macit Bal ve Kurumsal İletişim Müdürü Berna Ergüntan’ın da eşlik ettiği ziyaret dört gün sürdü.

Seyahat esnasında acenteler, ülkenin dünyaca ünlü turistik yerlerini gezme ve Hollanda’ya mal olmuş mimari eserleri yerinde görme şansı yakalarken, Hollanda kültürünü yakından tanıma ve hep beraber keyifli zaman geçirme fırsatı da buldular.

İlk gün panoramik Amsterdam şehir turuna katılan acenteler; Sarphati Caddesi, Waterloo Meydanı, Portekiz Sinagogu, bitpazarı, Kraliyet köprüsü, Çiçek Pazarı, Munt Kulesi ile dünyaca ünlü Dam Meydanı’nın da aralarında bulunduğu birçok tarihi yeri görme fırsatını yakaladılar.

hollanda laleSeyahatin ikinci gününde önce Rotterdam’a geçilirken burada, Erasmus ve Williem Köprüsü ile başlayan ziyaret, sonrasında Lahey (Den Haag) şehrine uğranılmasıyla devam etti.

Üçüncü gün yeniden Amsterdam ile başlarken, daha sonrasında yarım gün süreli Marken ve Volendam turu ile sürdü. Gün, dinlenme ve alışveriş için ayrılan serbest zaman ile tamamlandı.

Üçüncü günün sonunda acenteler yeniden Amsterdam’a dönerken dördüncü gün öğlen güzel anılarla beraber İstanbul’a geri dönüldü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER