4 Aralık 2023, Pazartesi
spot_img

Anadolu Sigorta acenteleri Kıbrıs’ta buluştu

Anadolu Sigorta, geride bırakılan dönemdeki performanslarına göre belirlenen acente ve Türkiye İş Bankası şubeleri ile Kıbrıs’ta düzenlediği geleneksel toplantıda buluştu.

AS Acenteler Top

Toplantılarda şu ana kadarki dönemin genel bir değerlendirmesi yapılırken yılsonuna ve gelecek seneye ilişkin hedef ve beklentiler de masaya yatırıldı.

Anadolu Sigorta’nın, başarılı iş sonuçlarına ulaşan acenteleri ve Türkiye İş Bankası şubeleri, 9-14 Eylül tarihleri arasında Kıbrıs Bafra’daki Nuh’un Gemisi Otel’de bir araya geldi.

Anadolu Sigorta Genel Müdürü Musa Ülken’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinliklerde acenteler, ortak bir platformda bir araya gelip karşılıklı görüş alışverişi yapma, öneri ve beklentilerini paylaşma imkanına sahip oldu.

Bir hafta süren etkinlik, toplantılar süresince yapılan değerlendirmelerin yanı sıra acentelerin, Anadolu Sigorta ürünleriyle ilgili soru ve düşüncelerini doğrudan ilgili teknik müdürler ve üst yönetime iletme fırsatını da yakaladıkları workshoplara da sahne oldu.

AS Acenteler Top 1

Futbol, plaj voleybolu, tavla gibi spor karşılaşmaları ve çeşitli sosyal aktivitelerle zenginleştirilen programın gala gecelerinde, ünlü şarkıcı Ziynet Sali’nin hareketli şarkılarıyla eğlenen misafirler, yorgunluklarını atıp müzik dolu keyifli saatler yaşadılar.

Gala gecesinde ayrıca performans ve kârlılık gibi çeşitli kategorilerde dereceye giren acente ve Türkiye İş Bankası şubelerine ödülleri sunulurken, toplantılar boyunca gerçekleştirilen etkinliklerde başarı gösteren katılımcılara hatıra niteliğinde hediyeler, plaketler ve madalyalar verildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER