17 Temmuz 2024, Çarşamba
spot_img

Filiz Tiryakioğlu, Anadolu Sigorta 1. Genel Müdür Yardımcsı oldu

Filiz Tiryakioglu_Anadolu Sigorta_2Anadolu Sigorta’nın 25 Aralık 2013 tarihinde gerçekleştirilen Yönetim Kurulu toplantısında, Genel Müdür Yardımcısı Filiz Tiryakioğlu, 1.    Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.  Bu atama sonrasında Tiryakioğlu, mevcut görevlerine ek olarak, Genel Müdür Musa Ülken’e vekâlet etmek ve Genel Müdür Yardımcıları arasındaki eşgüdümü sağlamak görevlerini de üstlenmiş oldu.

1967 yılında İstanbul’da doğan Filiz Tiryakioğlu, Anadolu Sigorta ailesine 1985 yılında Yangın Müdürlüğü’nde memur olarak katıldı. 1990 yılında aynı müdürlükte Servis Yetkilisi Yardımcılığı’na yükselen Tiryakioğlu, 1993 tarihinde Hasar Müdürlüğü’ne Servis Yetkilisi unvanıyla atandı.

1996 yılında aynı müdürlükte sırasıyla II. Müdürlüğe, 1998’de ise Müdür Yardımcılığı’na yükselen Tiryakioğlu, 2000 yılında, Eğitim Müdürlüğü’nde Müdür unvanını aldı.

2004 tarihinde İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü görevine getirilen Filiz Tiryakioğlu, 2008 yılında Genel Müdür Yardımcısı, 25 Aralık 2013 tarihinde ise 1. Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

Acente ve Kanal Yönetimi Müdürlüğü, Banka Sigortacılığı Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü ile Kurumsal İletişim Müdürlüğü’nden sorumlu olan Filiz Tiryakioğlu, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü mezunudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER