18 Nisan 2024, Perşembe
spot_img

Anadolu Hayat Emeklilik’ten kişiye özel gelecek planlaması

Anadolu Hayat Emeklilik, “Size Özel Gelecek Planlaması” ile müşteri ihtiyaç ve beklentilerine yönelik ürün önerileri sunuyor.

Sigorta ürünü tercihinde farklı ihtiyaçlar belirleyici rol oynuyor. Anadolu Hayat Emeklilik de müşterilerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda kendileri ve sevdikleri için en uygun yatırım ve finansal koruma ürünlerini öneren “Size Özel Gelecek Planlaması” hizmetini kullanıma sundu.

Anadolu Hayat Emeklilik müşterileri, “Size Özel Gelecek Planlaması” ile gelecek planları için ihtiyaç duydukları birikimi kendi varlıkları, gelir ve harcama düzeyleri ile tasarruf alışkanlıkları doğrultusunda kolaylıkla hesaplarken kendilerine özel hazırlanmış ürün önerileri arasından tercihte bulunarak gelecekleri için gereken adımı bugünden atma fırsatı elde edecek.

Üst düzeyde müşteri deneyimi için çalışıyoruz

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Murat Atalay, müşteri deneyimini ve memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için inovatif çözümlere odaklandıklarını belirterek “Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını dijital platformlarımız üzerinden uçtan uca karşılayan self servis hizmetlerimize bir yenisini daha ekledik. Kişilerin geleceklerini doğru planlamasına yönelik kapsamlı bir karar alma motoru üzerinde uzunca bir süredir çalışıyoruz. Bu ay itibarıyla da ‘Size Özel Gelecek Planlaması’ adıyla bu hizmetimizi müşterilerimizin kullanımına açtık.” dedi. 

Uçtan uca analizle gelecek planlaması

Atalay, dijital kanalları AHE Online ve AHE Mobil’den erişilen bu hizmeti tasarlarken müşterilerinin yaşam döngüsü boyunca kendileri ve aileleri için en uygun koruma ve birikim planını kolayca belirleyebilmesi üzerine odaklandıklarını belirterek “Gelecek planlaması yaparken sadece ihtiyaç ve beklentilerin değil, sahip olunan varlık ve borçların, tüketim ve yatırım alışkanlarının da uçtan uca analiz edilmesi gerekiyor. Bu doğrultuda hem ürün önerilerimizi kişiselleştirebilmek hem de müşterilerimizin gelecekleri için ihtiyaç duydukları birikim tutarını hesaplayabilmek amacıyla müşterilerimizden, hane halkı gelir ve gider seviyeleri hakkında detaylı bilgi alıyoruz. Böylece, bireysel emeklilik ve hayat sigortası ürünlerimiz aracılığıyla müşterilerimize, bulundukları yaşam evresine göre çözümler sunuyoruz.” ifadelerini kullandı. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER