29 Kasım 2023, Çarşamba
spot_img

Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.’nin yeni Genel Müdürü M.Uğur Erkan

Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü M.Uğur Erkan
Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü M.Uğur Erkan

Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.’de Genel Müdür Mete Uğurlu’nun emekli olmasıyla boşalan göreve satış, pazarlama ve iletişim birimlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı M. Uğur Erkan getirildi

Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.’de 2006 yılından bu yana Genel Müdürlük görevini sürdüren Mete Uğurlu’nun emekli olmasıyla boşalan göreve M. Uğur Erkan getirildi. 1964 Ankara doğumlu olan M. Uğur Erkan, yükseköğrenimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Bölümü’nden mezun olarak tamamladı.

1986 yılında Türkiye İş Bankası A.Ş. Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda müfettiş olarak göreve başlayan M. Uğur Erkan, 1994’te Bilgi İşlem Müdür Yardımcılığı, 1995–1998 yılları arasında Yazılım Geliştirme Müdür Yardımcılığı, 1998-2003 yılları arasında Yazılım Geliştirme Grup Müdürlüğü görevlerini üstlendi.

M. Uğur Erkan 2003 yılında Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.’de Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı. Satış, pazarlama ve iletişim birimlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdüren Uğur Erkan, son olarak Genel Müdürlüğe de vekâlet ediyordu.

M. Uğur Erkan, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.’nin 25 Temmuz 2014’te gerçekleştirilen Yönetim Kurulu toplantısında Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürlüğü görevine getirildi.

M. Uğur Erkan, evli ve bir kız çocuk babasıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER