18 Nisan 2024, Perşembe
spot_img

Allianz’ın futbola desteği Viyana’da devam ediyor

allianz arena

Dünya’nın birçok bölgesinde ünlü stadyumlara adını vererek futbolseverleri sevindiren Allianz, şimdi de Avusturyalı SK Rapid ile 10 yıllık anlaşma imzalayarak ‘Allianz Stadyumu’nu da zincirine ekledi.

Dünyanın birçok farklı bölgesinde ünlü stadyumlara ismini vererek futbolseverleri sevindiren Allianz son olarak, Avusturyalı SK Rapid futbol kulübü ile 10 yıllık bir anlaşma imzaladı ve “Allianz Stadyumu”nu da zincirine eklemeyi başardı. İnşaatı 2016 yılında tamamlanacak olan stadyum, Allianz’ın bu alanda altıncı yatırımı olmaya hazırlanıyor.

Bayern Münih’in sahası “Allianz Arena”, Sidney’deki “Allianz Stadyumu”, Nice’teki “Allianz Riviera”, Sao Paulo’daki “Allianz Parque” ve Londra’daki “Allianz Park” stadyumlarının ardından Avusturyalı SK Rapid futbol kulübü ile imzaladığı bu anlaşmayla “Allianz Stadyumu”na da ismini veren firma, spora olan bağlılığını da böylece bir kez daha kanıtlamış oldu.

Futbola desteğimiz devam edecek

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Allianz’ın Avusturya’daki Satış’tan Sorumlu Yöneticisi Christoph Marek şöyle konuştu: “Viyana’daki bu yeni stadyum ile Allianz Stadyumları zincirine bir halka daha ekledik. Dünyanın önemli futbol kulüplerinden SK Rapid ile uzun vadeli bir işbirliğine imza attığımız için mutluyuz. Spora olan yatırımlarımız ve desteklerimiz gelecek dönemde de sürecek”

Kulübün Genel Müdürü Werner Kuhn ise “Stadyumumuzda sürdürülebilir hizmet sağlamak ve uluslararası standartları yakalamak konusundaki hedeflerimiz, bizi dünyanın en büyük şirketlerinden Allianz ile bir araya getirdi. Allianz Stadyumu, akıllı ziyaretçi konsepti ve büyüleyici mimarisiyle Avusturya’nın en modern stadyumu olacak” şeklinde konuştu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER