16 Haziran 2024, Pazar
spot_img

Allianz’dan çocuklara özel kampanya

ALLINZbcAllianz Türkiye, çocuklarına güvenli bir gelecek armağan etmek isteyenler için 23 Nisan’a özel ‘Büyüyen Çocuk Sigortası”  kampanyası düzenliyor. Kampnaya kapsamında 14 Nisan – 16 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen tüm “Büyüyen Çocuk Sigortası” poliçelerinde 250 TL’ye kadar olan 2. aylık primi hediye ediyor.

Allianz Türkiye, her yıl düzenlediği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kampanyalarına bu yıl da devam ederek, 2014 yılı Nisan ayında da “Büyüyen Çocuk Sigortası” ürününü müşterilerine sunuyor.  Kampanya kapsamında, 14 Nisan – 16 Mayıs tarihleri arasında çocuğunu “Büyüyen Çocuk Sigortası”na dâhil eden poliçe sahiplerine 250 TL’ye kadar olan aylık ödemeli poliçelerde 2. aylık primi Allianz tarafından hediye ediliyor.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklara edilebilecek bir armağan olan  “Büyüyen Çocuk Sigortası”, 0-17 yaşları arasındaki çocukları kapsarken sigorta süresi 18-25 yaşları arasında sonlandırılabiliyor. Poliçe kapsamında ödenen primler, belirlenen dönemlerde istenilen zamana kadar biriktirilirken, her yıl elde edilen kâr paylarıyla artarak yatırıma dönüşüyor. Sigorta süresinin sonunda elde edilen birikim, sigortalıya toplu olarak ödenebiliyor veya isteğe göre 5 ya da 10 yıl süreyle bir maaş olarak bağlanabiliyor.

17 yaşında yapılan “Büyüyen Çocuk” poliçesine girişler için seçilebilecek en kısa süre 8 yıl olarak belirlenirken, sigorta yaptıran kişinin yaşıyla sigorta süresinin toplamının en fazla 65 olması gerekiyor. “Büyüyen Çocuk” poliçesi, sigorta ettiren kişinin vefatı durumunda da sigortalıyı güvence altına alıyor ve vefatı takip eden aydan itibaren sigorta süresinin bitimine kadar, sigortalıya aylık destek maaşı bağlanıyor. Sigorta süresinin sonunda da sigortalı yine, tüm primleri ödenmiş şekilde toplu para veya isterse 5 ya da 10 yıl süreyle maaş almaya hak kazanıyor.  “Büyüyen Çocuk” poliçesi istenirse bakımı üstlenilen bir çocuk için de yaptırılabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER