25 Şubat 2024, Pazar
spot_img

Allianz Türkiye ve HSBC Türkiye’den müşterilerine özel davet

Allianz Türkiye ile HSBC Türkiye, müşterilerini Yerebatan Sarnıcı’nda özel bir davetle ağırladı. 

Türkiye’deki 100’üncü yılını kutlayan Allianz Türkiye, bireysel emeklilik ve hayat sigortacılığı alanındaki çalışmalarının yanı sıra devreye aldığı Allianz Finansal Danışmanlık hizmetiyle de müşterilerinin Türkiye’deki varlıklarını yönetme konusunda kişiye özel danışmanlık sunuyor. Türkiye Cumhuriyeti ile yaşıt olan şirket, bireysel emeklilikte farklı yatırımcı profillerinin ihtiyaç ve beklentilerine dijital uygulamalar ve kişiye özel uzman danışman kadrosu ile çözüm üretiyor. 

Bireysel emeklilik ve hayat sigortacılığı alanında uzun bir zamandır başarılı bir iş ortaklığı yürüten Allianz Türkiye ile HSBC Türkiye, İstanbul’un en önemli kültür miraslarından biri olan ve geçtiğimiz yıl restore edilerek yeniden açılan Yerebatan Sarnıcı’nda müşterilerine özel bir davet düzenledi. Vera Quartet grubunun müzik dinletisi eşliğinde gerçekleşen etkinlikte rehberler eşliğinde tarihi bir gezintiye çıkıldı.

HSBC Türkiye ile birlikteliğimizi uzun yıllar sürdürmek istiyoruz

Davette konuşan Allianz Türkiye Hayat ve Emeklilik Şirketleri Genel Müdürü Taylan Türkölmez, rekabetin yoğun olduğu bireysel emeklilik sektöründe Allianz’ı tercih eden müşterilerine teşekkür ederek HSBC Türkiye ile başarılı iş birliklerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Allianz’ın 100 yıldır bu topraklarda hizmet verdiğini söyleyen Türkölmez, “HSBC Türkiye ile 10 yıllık birlikteliğimizin daha uzun yıllar devam etmesini arzu ediyoruz. Bu tarihi atmosferi müşterilerimiz ile birlikte yeniden yaşamak, hepimiz için keyifli bir mola oldu” dedi.

Ortak kurum kültürlerimiz iş birliğimize güç veriyor

Allianz ile HSBC Türkiye arasında uzun yıllara dayanan, başarılı ve örnek bir iş birliğini bulunduğunu belirten HSBC Türkiye Bireysel Bankacılık ve Birikim Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Ayşe Yenel, “Bu işbirliğine güç veren en önemli faktörlerden biri kurum kültürlerinin uyuşması. Her iki kurum da müşterileri için her zaman en iyisini yapma ve en yüksek değeri sunma hedefini önceliklendiriyor. Bunun ötesinde hem Allianz hem de HSBC Türkiye, içinde bulunduğu coğrafyaların tarihi mirasına sahip çıkan, farklı kültürlerin ortak dili sanatı destekleyen kurumlar. Bu başarılı iş birliğimiz sayesinde müşterilerimizi, Allianz’ın sağlığımızı ve geleceğimizi güvence altına alan sigorta ve emeklilik ürünleriyle buluşturuyoruz.” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER