20 Haziran 2024, Perşembe
spot_img

Allianz Türkiye üçüncü kez ‘Türkiye’nin En İyi İşvereni’ oldu

Allianz Türkiye, üç yıl üst üste Great Place to Work Enstitüsü tarafından belirlenen listeye girmeyi başararak ‘Türkiye’nin En İyi İşvereni’ unvanını alırken, ‘1000 ve Üzeri Çalışan Sayısı” kategorisine giren tek sigorta şirketi oldu.

Allianz Türkiye, çalışa kurum kültürü ve uygulamalarıyla, “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” listesine girmeye hak kazandı. İş yeri kültürü ve çalışan deneyimi konusunda küresel otoritelerden biri olan Great Place to Work Enstitüsü tarafından bu yıl 12’nci kez açıklanan “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” listesinde, çalışanları için yüksek güven kültürüne sahip olan ve yüksek performanslı bir iş yeri deneyimi sunan şirketler yer aldı. Allianz Türkiye, üç yıl üst üste listeye girmeyi başararak ‘Türkiye’nin En İyi İşvereni’ unvanını alırken, ‘1000 ve Üzeri Çalışan Sayısı” kategorisine giren tek sigorta şirketi oldu.

Allianz Türkiye CEO’su Tolga Gürkan, mevcut ve potansiyel çalışanlar için kariyerlerinde bir marka değeri yaratmaya odaklandıklarını belirterek, “’Yarınlara Tutkuyla’ mottosuyla, çalışma arkadaşlarımıza olumlu deneyimler sunarak bağlılıklarına katkı sağlamayı, potansiyel çalışanlar için tercih edilen bir çalışan markası olmayı hedefliyoruz. Eşitlikçi, kapsayıcı, çalışan gelişimini ve yetenek yönetimini önceliklendiren, esnek ve çevik,  bir iş ortamı sunan kurum kültürümüzü güçlendirmeye devam edeceğiz. Allianz Türkiye’nin güvenilir, güçlü ve tercih edilen bir işveren markası olduğunu görmekten memnuniyet duyuyoruz” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER