22 Nisan 2024, Pazartesi
spot_img

Allianz Türkiye, müşteri deneyimi ödüllerine yenilerini ekledi

Allianz Türkiye, Müşteri Deneyimi Liderleri 2022 (CX Index Turkey) etkinliği kapsamında bu yıl ikinci kez düzenlenen Müşteri Deneyimi Ödülleri’nde,‘Bireysel Emeklilik’ ve ‘Sağlık Sigortası’ kategorilerinde ödül almaya hak kazandı.

Allianz Türkiye, Müşteri Deneyimi Liderleri 2022 (CX Index Turkey) etkinliği kapsamında bu yıl ikinci kez düzenlenen Müşteri Deneyimi Ödülleri’nde, Bireysel Emeklilik ve Sağlık Sigortası kategorilerinde birinci sıraya yerleşti. ‘Bireysel Emeklilik’ kategorisinde ödülü, Allianz Türkiye Hayat ve Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı Fisun Koç Doğan alırken; ‘Sağlık Sigortası’ kategorisindeki ödül de Allianz Türkiye Sağlık Sigortaları Genel Müdür Yardımcısı Okan Özdemir’e verildi.

Fast Company Dergisi için Turkcell Global Bilgi tarafından gerçekleştirilen Müşteri Deneyimi Araştırması, 12 istatistiki bölgede A,B,C1,C2 sosyo ekonomik düzey gruplarında Türkiye temsiliyeti sağlanarak bilgisayar destekli telefon görüşmeleriyle gerçekleştirildi. Araştırmada ödül alan markalar 6 bin 319 kişinin, 15 bin 130 markayı değerlendirmesiyle belirlendi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER