20 Temmuz 2024, Cumartesi
spot_img

Allianz satış ekibine ‘tarihi’ ödül

18062014d

Her yıl üretim ödül kriterlerine göre belirlenen başarılı satış ekiplerini bir seyahatle ödüllendiren Allianz Sigorta’nın bu yılki adresi kültür ve tarihin başkenti Moskova oldu.


Üretim ödül kriterine göre her yıl yapılan satış ekibi gezisinin bu yılki rotası Rusya’nın başkenti Moskova oldu. Seyahati kazanan 36 kişilik satış grubuna, Allianz Sigorta’dan Arif Aytekin, Okan Özdemir, Ertuğrul Yücenur, Allianz Yaşam Emeklilik’ten ise Taylan Türkölmez, Ali Can ve Sinan Yılmaz eşlik etti.

Moskova’nın tarih, kültür ve eğlenceyle dolu atmosferinde keyifli bir mola şansı yakalayan acenteler, aynı zamanda şehrin önemli turistik mekanlarını da ziyaret etti. Şehir turunda efsanevi Zafer Medyanı, KGB Merkezi, Serçe Tepesi ve Moskova Üniversitesi gibi önemli noktaları ziyaret eden ekipler, akşam ise ünlü Zhiguli Restaurant’ta Rus mutfağının ve canlı müziğin tadını çıkardı.

Her bir durağı mimari eser olarak kabul edilen Moskova Metrosu’nu ve alışveriş tutkunlarının adresi Arbat Sokağı’nı da gezen ekipler, gezi kapsamında Rus Kabaresi izleme şansı da yakaladı. Kremlin Sarayı, Kutafiye Kulesi, Meryem’in Göğe Yükseliş Kilisesi gibi birçok tarihi noktayı da ziyaret eden ekipler, ayrıca Novodeviçi Mezarlığı’nda Nazım Hikmet, Çehov, Gogol ve Mayakovsky gibi tarihin unutulmaz isimlerinin anıt mezarlarını görme fırsatı da elde etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER