20 Temmuz 2024, Cumartesi
spot_img

Allianz 'Büyüyen çocuk sigortası' ile güvenli bir gelecek

ALLINZbcTürk halkının sigorta ihtiyaçlarına A’dan Z’ye çözümler sunan Allianz Türkiye, çocuklarına güvenli bir gelecek armağan etmek isteyenler için 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla “Büyüyen Çocuk Sigortası” kampanyasını sunuyor. Kampanya, 14 Nisan – 16 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen tüm “Büyüyen Çocuk Sigortası” poliçelerini kapsarken, 250 TL’ye kadar olan 2. aylık primi Allianz tarafından hediye ediliyor.

 

Allianz Türkiye, her yıl olduğu gibi 2014 yılının Nisan ayında da “Büyüyen Çocuk Sigortası” ürününü özel kampanya fırsatlarıyla sigortalılarına sunuyor. Kampanya kapsamında, 14 Nisan – 16 Mayıs  tarihleri arasında çocuğunu “Büyüyen Çocuk Sigortası” na dahil eden poliçe sahiplerine 250 TL’ye kadar olan aylık ödemeli poliçelerde 2. aylık primi Allianz tarafından hediye ediliyor.

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklara verilebilecek en güzel armağanlardan biri olan “Büyüyen Çocuk Sigortası” 0-17 yaşları arasındaki çocukları kapsarken sigorta süresi 18-25 yaşları arasında sonlandırılabiliyor. Poliçe kapsamında ödenen primler, belirlenen dönemlerde istenilen zamana kadar biriktirilirken, her yıl elde edilen kâr paylarıyla artarak yatırıma dönüşüyor. Sigorta süresinin sonunda elde edilen birikim, sigortalıya toplu olarak ödenebiliyor veya isteğe göre 5 ya da 10 yıl süreyle bir maaş olarak bağlanabiliyor.

 

17 yaşında yapılan “Büyüyen Çocuk” poliçesine girişler için seçilebilecek en kısa süre 8 yıl olarak belirlenirken, sigorta yaptıran kişinin yaşıyla sigorta süresinin toplamının en fazla 65 olması gerekiyor. “Büyüyen Çocuk” poliçesi, sigorta ettiren kişinin vefatı durumunda da sigortalıyı güvence altına alıyor ve vefatı takip eden aydan itibaren sigorta süresinin bitimine kadar, sigortalıya aylık destek maaşı bağlanıyor. Sigorta süresinin sonunda da sigortalı yine, tüm primleri ödenmiş şekilde toplu para veya isterse 5 ya da 10 yıl süreyle maaş almaya hak kazanıyor.

 

İstenirse bakımı üstlenilen bir çocuk için de yaptırılabilecek “Büyüyen Çocuk” poliçesi kolay ve hızlı başvuru süreci ile Allianz müşterilerinin en çok tercih ettiği ürünlerden biri olma özelliğini taşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER