25 Şubat 2024, Pazar
spot_img

Allianz Agency Club Elit’ten İzmir Çıkarması

Allianz Agency Club Elit üyesi acenteler İzmir’de buluştu. Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen acenteler, iki gün boyunca İzmir’in tadını çıkarttı.

Allianz+Agency+Club+ElitTürkiye sigorta sektörünün öncü şirketi Allianz Agency Club Elit üyesi acenteleri, 12-14 Eylül 2014 tarihleri arasında İzmir’de bir araya geldi. Swissotel Büyük Efes İzmir Otel’de konaklayan acenteler, iki gün süren program kapsamında İzmir ve çevresinin tadını çıkarma fırsatı yakaladı.

Çeşme’de keyifli bir akşam yemeği ile başlayan program, ertesi gün, tarihi gezi aktiviteleri ile devam etti. Kuruluşu M.Ö. 2. yüzyıla kadar dayanan ve içerisinde bulunan Artemis Tapınağı ile dünyanın yedi harikasından biri olarak kabul edilen Efes Antik Kenti gezerek tarihi bilgiler alan ekip daha sonra, en çok ziyaret edilen kültür ve doğa turizm merkezlerinden biri olan Şirince Köyü’nde yenen öğle yemeği ile turlarını tamamladı.

Allianz Agency Club Elit seyahatinin son durağı olan Urla’da, farklı üzüm çeşitlerinin bulunduğu bağlar, acentelerden büyük ilgi gördü. Farklı illerden geziye katılarak eşsiz bağ manzarasının keyfini çıkartan Allianz Agency Elit Club üyesi acentelerin temsilcileri ve Allianz yöneticileri iki gün boyunca bu güzel şehrin tadını çıkarttı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER