4 Aralık 2023, Pazartesi
spot_img

Allianz acenteleri güçlü yarınlara yürüyor

AllianzAcentelerAntalyaAllianz Acenteleri, “Emin Adımlarla Güçlü Yarınlara” temasıyla düzenlenen toplantı için Antalya’da bir araya geldi.

Allianz Acenteleri Antalya, Belek’teki Cornelia Diamond Resort & SpaOtel’de düzenlenen toplantıyla bir araya geldi. “Emin Adımlarla Güçlü Yarınlara” sloganından yola çıkarak kurgulanan toplantıya 385 acente ve 88 Allianz Türkiye çalışanı katıldı. Allianz Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Cansen Başaran-Symes ve Allianz Türkiye CEO’su Solmaz Altın’ın yanı sıra üst yönetimden yetkililerin de katıldığı buluşmada, Allianz çalışanları ve acenteler birlikte zaman geçirme fırsatı da yakaladı.

Gelecek planları paylaşıldı

İlk gün yapılan toplantılarda, Allianz yöneticileri önceki dönemin değerlendirmesini yaptı. Toplantılarda gelecek döneme ait planlar paylaşıldı ve acentelerden gelen soruları cevaplandı.

Toplantı için daha önceden planlanan Gala Parti ve Konsept Parti gibi eğlenceye yönelik etkinlikler Soma’da meydana gelen ve ülkemizi yasa boğan maden faciası nedeniyle iptal edildi. Ancak kişisel gelişim, eğitim amaçlı konferanslar ve spor etkinliklerine devam edildi.

İlk gün, toplantının ardından Akbank Oda Orkestrası Şefi ve Ulusal Gençlik Senfoni Orkestrası’nın (UGSO) kurucusu Cem Mansur, “Liderlik ve Ekip Yönetimi” başlıklı bir konuşma yaptı. Mansur’dan sonra sahneyi ünlü karikatürist Selçuk Erdem devraldı ve “Yaratıcılık ve Karikatür” başlığını taşıyan bir konuşma gerçekleştirdi. Konuşmaların ardından acenteler, makyaj kursu, basketbol, futbol, masa tenisi, bowling, golf ve tavla turnuvaları gibi aktiviteler eşliğinde zaman geçirme şansına sahip oldu.

Çeşitli etkinliklerin ardından çekilişle ödüller dağıtıldı

Allianz acente buluşması ertesi gün, Euler Hermes toplantısıyla start aldı ve aynı zamanda bazı etkinliklere de sahne oldu. Türkiye’nin en ünlü nefes koçlarından Reyhan Elmasri tarafından verilen “Nefes Teknikleri ile İletişim ve Motivasyon” workshop çalışmasına katılan acenteler, bunun ardından mutfak atölyesinden “Sağlıklı Beslenme Reçeteleri” de öğrendi. Günün bir diğer etkinliği ise Rakı uzmanı ve Rakı Ansiklopedisi’nin de yazarlarından Erdir Zat ile yapılan sohbet ve tadım aktivitesi oldu.

Aynı günün akşamında 2013 yılının başarılı acenteleri ve uzun yıllardır Allianz’a hizmet veren acenteler ödüllerini Allianz yöneticilerinin ellerinden aldılar. Ayrıca son gün yapılan çekilişle, 12 farklı bölge müdürlüğüne bağlı yüksek performanslı 12 acente, Allianz Münih gezisine gitmeye hak kazandı. Kazanan şanslı acenteler, Münih’e gidecek ve Allianz Arena’da bir Bayern Münih maçı izleyecekler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER