20 Mayıs 2024, Pazartesi
spot_img

Aksigorta’nın başarılı acenteleri Paris ve Mardin’deydi

Aksigorta, ev-eşya sigortası kampanyasında başarılı olan acentelerini Paris ve Mardin seyahatleri ile ödüllendirdi.

Aksigorta, 1 Şubat-30 Nisan tarihlerinde gerçekleştirdiği ev-eşya sigortası kampanyasında başarılı olan acentelerini, üst yöneticilerin ev sahipliğinde Paris ve Mardin seyahatleri ile ödüllendirdi.

aksigorta acente - paris gezisi

Aksigorta’dan DASK ürünü olan ve olmayan müşterilere yönelik düzenlenen ev-eşya sigortası kampanyasında en yüksek ürün satış adedine ulaşan 20 acente, 2000 yıllık tarihe sahip bilim, kültür ve sanat alanında dünyanın önde gelen merkezlerinden Paris’te 3 günlük keyifli tatil fırsatı yakaladı.

Kampanya kapsamında prim üretiminde, bulunduğu bölgenin ilk üçü arasına giren 40 Aksigorta acentesi de Güneydoğu’nun şiirsel kentlerinden Mardin ve birçok medeniyete ev sahipliği yapan Medeniyetler Şehri Şanlıurfa’ya seyahat kazandılar. Mardin’de Dayr-ül Zaferan Manastırı’ndan Ulu Cami’ye, Güneş Tapınağı’ndan Zinciriye Medresesi’ne, Arkeoloji Müzesi’nden Eski Postane binasına kadar ziyaret eden acenteler, Şanlıurfa’da da Göbekli Tepe, Balıklı Göl, Ulu Cami, Urfa Kalesi, Kapalı Çarşı’yı gezdiler.

Hem acenteler hem müşteriler kazandı

Acentelerin müşterilerine de kazandıran kampanyada, prim üretiminde Türkiye genelinde ilk üçe giren acenteler, müşteri memnuniyetini arttırma amacıyla özel bir müşterisine Life Plus Backup Hizmeti armağan etme fırsatı da yakaladılar.

Acentelerle birlikte gerçekleştirilen seyahatlerin Aksigorta için büyük önem taşıdığını belirten Aksigorta Acenteler Genel Müdür Yardımcısı Çetin Kolukısa, bu toplantıların hem Aksigorta ile acenteleri hem de acentelerin kendi aralarındaki iletişimi güçlendirdiğini söyledi. Çetin Kolukısa, “Gerek acente toplantıları gerekse yurtiçi ve yurt dışı gezileri, acentelerimiz ile iş dışında da birlikte olmak için önemli bir fırsat. Birlikte geçirdiğimiz bu sürede birbirimizi daha yakından tanıma ve bilgi alışverişinde bulunma olanağımız oluyor. Geniş bir ailenin fertleri olduğumuzu hissettiren bu geziler, motivasyonumuzu artırmaya da çok katkı sağlıyor” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER