26 Şubat 2024, Pazartesi
spot_img

Aksigorta yılbaşı hediyelerini sosyal medyadan dağıtıyor

2015tenAilemIcinDilegimAksigorta, Facebook ve Twitter üzerinden düzenlediği yarışmayla her hafta belirlenen tema kapsamında yeni yıldan dileğini dileyen 3 kişiye 50 TL’lik hediye çeki verecek.

Aksigorta sosyal medya üzerinden düzenlediği yarışma ile yeni yıl heyecanını başlatıyor.

12 Aralık’a kadar sürecek ve her hafta ‘evim için’, ‘arabam için’, ‘sağlığım için’, ‘ailem için’, ‘dünya için’ gibi sizin için önemli, ayrı temalarda dileklerinizi yazacağınız yarışmaya Aksigorta’nın Facebook ve Twitter hesabı üzerinden katılabiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey ise 12 Aralık’a kadar her Salı Aksigorta’nın Facebook sayfasını (http://facebook.com/Aksigorta), her Perşembe ise Twitter (https://twitter.com/Aksigorta) hesabını saat 14:00’te ziyaret ederek 24 saat içinde haftanın temasına uygun dileği dilemek.

Hem Facebook hem de Twitter için her hafta çekilişle belirlenecek olan üç dileğin sahibi 50 TL’lik hediye çekinin sahibi olacak. Kazananlar, birçok mağazadan elektronikten beyaz eşyaya mutfak gereçlerinden kozmetiğe kadar 2 bini aşkın üründen istediklerini alabilecekler.

Siz de hem dilek dilemenin hem de hediye kazanmanın keyfini bir arada yaşamak istiyorsanız Aksigorta’nın Facebook ve Twitter hesaplarını ziyaret ederek yeni yıl heyecanını şimdiden yaşamaya başlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER