25 Mayıs 2024, Cumartesi
spot_img

Aksigorta, Kurumsal Müşteri ve Aracılarını Toscana’da Ağırladı

Toscana-1Aksigorta kurumsal aracı ve müşterileri, Aksigorta Kurumsal Satış Grup Müdürlüğü ev sahipliğinde Toscana’daydı. Aksigorta Kurumsal Satış ekibinin eşlik ettiği ve 19-22 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen gezide, kurumsal aracı ve müşteriler, şaraplık üzüm bağları ve zeytinliklerle kaplı, yüzyılların içinden günümüze bozulmadan gelmiş, mimari dokusu ile büyülü ortaçağ kasabalarında yaşıyormuş hissi uyandıran Toscana’da yılsonu yoğunluğu öncesinde oldukça keyifli bir 4 gün geçirdi.

Aksigorta iş ortakları ile gerçekleştirilen toplantı ve seyahatlerin Aksigorta için büyük önem taşıdığını belirten Aksigorta Kurumsal İlişkiler, Reasürans ve Kurumsal Satış Genel Müdür Yardımcısı Fahri Altıngöz, “Gerek yurt içi gerek yurt dışı gezileri iş ortaklarımızla iş dışında birlikte olmak için önemli bir fırsat.  Birlikte geçirdiğimiz bu sürede birbirimizi daha yakından tanıma olanağı buluyoruz. Geniş bir ailenin fertleri olduğumuzu hissediyoruz” dedi. Aksigorta’nın, 2012 yılında broker kanalında %34 büyüdüğünü dile getiren Altıngöz, “Brokerlerimizle çok başarılı giden bir işbirliği içindeyiz. Hedefimiz, bu işbirliğini daha güzel yerlere taşıyarak, birlikte büyümeye ve başarılı işler gerçekleştirmeye devam etmek” dedi.

Seyahat boyunca İtalyan Rönesansı’nın doğum yeri olarak bilinen, bir açık hava müzesini andıran, kültürü ve mimarisiyle dünyaca ünlü bir turizm kenti olan Floransa, Unesco tarafından Dünya Mirası listesine alınmış bölgenin en meşhur kasabası olan Montalcino, yüksek bir tepe üzerinde kurulmuş Rönesans tarzı binalarla süslü Montepulciano, neredeyse her tepede bir şato ve eteklerinde de bağlarının görülebileceği ünlü şarapların bölgesi Chianti, ortaçağın dünyadaki en güzel yapı ve sanat eserlerinin bulunduğu 1300 yıllarında dikilen 74 adet kuleden zamanımıza kadar ayakta kalan 15 kulesi ile San Gimignano ve Avrupa’da mevcut en iyi korunmuş ortaçağ şehri Siena ziyaret edildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER