22 Nisan 2024, Pazartesi
spot_img

Aksigorta bölge müdürlüğü sayısını 16’ya yükseltti

cetin kolukisaAksigorta, acentelerin sorumluluk ve yüklerini azaltarak, satışa daha fazla odaklanmalarına destek olmak için bölge müdürlüklerinin sayısını artırdı.

Aksigorta, acenteler satış ekiplerinin operasyonel sorumluluk ve yüklerini azaltarak, satışa daha fazla odaklanmalarına destek olmak amacıyla bölge yapılanmasında ve organizasyonunda gerçekleştirdiği değişiklikleri tamamladı. Yeni yapılanma ve organizasyon ile mevcut durumda 9 bölge müdürlüğü ve 2 temsilcilik olan sayısını, Denizli ve Trabzon Temsilciliklerinin bölge müdürlüğüne dönüştürülmesi ve Kocaeli, Çorlu, Gaziantep, Kayseri ve Eskişehir’de açılan Bölge Müdürlüklerinin eklenmesi ile 16’ya çıkardı. Bölge müdürlerinin görev alanlarının da değiştirildiği reorganizasyonla kazanılan deneyimlerin farklı bölgelere taşınması hedefleniyor.

“Geleceğe şu an hazırız”
Aksigorta Acenteler Genel Müdür Yardımcısı Çetin Kolukısa, yeni organizasyonla Aksigorta’nın geleceğe şimdiden hazırlandığını söyledi. Acentelerine her noktada daha yakın olmayı amaçladıklarını belirten Kolukısa, yeni uygulama sayesinde bölge satış ekiplerinin, satış ve acentelerinin ihtiyaçları için daha geniş zaman ayırma olanağı bulabileceğini söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER