18 Nisan 2024, Perşembe
spot_img

AHE ve Pazarama’dan dijital iş birliği

Anadolu Hayat Emeklilik, Pazarama ile gerçekleştirdiği yeni iş birliği ile Çocuğum için BES planının dijital satışını hayata geçiriyor. 

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası ürünlerini farklı dijital platformlardan ulaşılabilir kılarak müşteri kitlesini genişletmeyi hedefleyen Anadolu Hayat Emeklilik, Pazarama ile yeni bir iş birliği anlaşması yaptı. İş birliği kapsamında Anadolu Hayat Emeklilik’in “Çocuğum için BES”  ürünü hem Pazarama web sayfası hem de mobil uygulamasında yer alacak.

Dakikalar içinde gelecek için tasarruf

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı Didem Makaskesen, müşterilerin hızla değişen ihtiyaç ve beklentilerini yakından takip ederek dijital yetkinliklerini artırmaya önem verdiklerini söyleyerek “4 milyon aktif kullanıcıya sahip online alışveriş platformu “Pazarama’nın; web sitesindeki “Ayrıcalıklar” ekranı, mobil uygulamasında ise ana sayfadaki reklam alanı aracılığıyla Çocuğum için BES ürünümüze ulaşan ebeveynler Anadolu Hayat Emeklilik dijital kanalları üzerinden dakikalar içerisinde çocuklarının gelecekleri için bugünden tasarruf yapmaya başlayabiliyor. Önümüzdeki dönemde de farklı tasarruf ve koruma ürünlerini alternatif dijital platformlar aracılığıyla müşterileriyle buluşturmak, kişilerin hızlı ve pratik şekilde uçtan uca ürün satın alım sürecini kolayca gerçekleştirmelerini sağlamak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. 

Müşterilerimizin tasarruf ihtiyaçlarına da çözüm olmak istedik

Pazarama Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı M. Bülent Kutacun ise online alışverişten otel-uçak rezervasyonuna, araç kiralamadan market alışverişine kadar birçok farklı hizmeti tüketicilerle buluşturduklarını aktararak “Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını tek bir platformdan karşılama hedefimiz doğrultusunda tasarruf ihtiyaçları için de bir çözüm olmak istedik. Bu yaklaşımımız kapsamında Anadolu Hayat Emeklilik’in bireysel emeklilik ve hayat sigortası ürünlerine Pazarama platformu üzerinden ulaşılabilir olmasını çok değerli buluyor, önümüzdeki dönemde bu alandaki çeşitliliği artırmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER