18 Nisan 2024, Perşembe
spot_img

AHE ve Monay’dan tasarruf ettiren iş birliği

Anadolu Hayat Emeklilik, finansal iyilik uygulaması Monay ile hayata geçirdiği iş birliği kapsamında uygulamada yer alan “Yolculuklar” kategorisi altındaki “Geleceğin için Birikime Başla!” yolculuğuyla Bireysel Emeklilik Sistemi’ne dahil olan kişilere özel 200 TL ek katkı payı hediye edecek.

Anadolu Hayat Emeklilik, müşterilerine temas ettiği satış kanallarını çeşitlendirmeye devam ediyor. Bu kapsamda finansal iyilik uygulaması Monay ile yeni bir iş birliğine imza atan şirket, Monay uygulaması üzerindeki “Yolculuklar” kategorisi altında, “Geleceğin için Birikime Başla!” başlığıyla ilk sırada yer alıyor.

Dakikalar içerisinde gelecek için tasarruf

İş birliğine ilişkin açıklamalarda bulunan Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı Didem Makaskesen, Monay uygulaması üzerinden bireysel emeklilik yolculuğuna katılan ve Bireysel Emeklilik Sistemi’ne dahil olan kişiler için özel bir ayrıcalık sağladıklarını belirterek “Finansal iyilik uygulaması Monay ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğinin Bireysel Emeklilik Sistemi’nin kapsayıcılığının artırılmasına katkı sağlayacağına inanıyoruz. “Parasını Yöneten Hayatını Yönetir” sloganıyla yola çıkan Monay, hem finansal iyilik hem de para yönetimi konusunda kullanıcılarının yanında oluyor. Para biriktirerek önümüzdeki dönemler için şimdiden tasarruf yapmaya başlamak isteyenler “Geleceğin için Birikime Başla!” yolculuğuna katılarak yolculuğun sonunda bireysel emeklilik dünyasına dahil olabiliyor. Buradaki yönlendirme sayesinde şirketimizin dijital kanallarına doğrudan ulaşarak dakikalar içerisinde gelecekleri için bugünden tasarruf yapmaya başlayabiliyor. Üstelik, ihtiyaç ve beklentilerine en uygun bireysel emeklilik ürününü diledikleri gibi tercih edebilen ve satın alımı tamamlayan kişiler 200 TL ek katkı payı hediyesi de kazanıyor. Böylelikle daha ilk günden avantaj elde ederek Bireysel Emeklilik Sistemi’ne dahil olabiliyorlar. Müşteri adaylarımıza ulaştığımız kanalları çeşitlendirerek daha fazla kişiyi sistemle buluşturmaya ve geleceğe güvenle bakmalarına destek olmaya devam etmeyi hedefliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER