17 Nisan 2024, Çarşamba
spot_img

AHE ve Anadolu Sigorta’dan ortak kampanya

aheanadolusigortaAnadolu Hayat Emeklilik (AHE) ve Anadolu Sigorta, ortak bir kampanyaya imza atıyor. 7 Kasım 2014 tarihine kadar devam edecek “Ek Katkı Payı Kampanyası”nda bireysel emeklilikte ek katkı payından konut, sağlık ve kasko sigortalarında özel indirimlere kadar birçok fırsat sunuluyor.

Anadolu Sigorta ve Anadolu Hayat Emeklilik ortak bir kampanyaya imza atıyor. Kampanya kapsamında Anadolu Hayat Emeklilik, Anadolu Sigorta’nın konut, sağlık ve kasko bireysel müşterilerine 100 TL ek katkı payı hediye ediyor. Buna karşılık Anadolu Hayat Emeklilik’ten bireysel emeklilik, birikimli hayat ya da gelir sigortası bulunan müşteriler de, Anadolu Sigorta’dan satın alacakları konut, sağlık ve kasko sigortalarında bireysel indirimler kazanıyor.

Anadolu Hayat Emeklilik’in, Anadolu Sigorta müşterilerine özel düzenlediği ‘Ek Katkı Payı Kampanyası’ 7 Kasım 2014 tarihine kadar geçerli olacak. Kampanya kapsamında Anadolu Sigorta’da geçerli bireysel bir konut, sağlık veya kasko sigortası bulunan müşterilerin, Anadolu Hayat Emeklilik’ten “Geleceğe Yatırım” veya “Ev Hanımları Emeklilik” planları dâhilinde yeni teklif imzalayarak bireysel emeklilik hesabı açtırmaları durumunda, kampanya koşulları dâhilinde tek seferlik 100 TL ek katkı payı kazanacak.

AHE_AS_Gorsel

Kampanya koşullarına uygun ürüne sahip Anadolu Hayat Emeklilik müşterileri ise, Anadolu Sigorta’dan ferdi olarak satınalacakları konut sigortalarında yüzde 35, sağlık sigortalarında yüzde 15 ve kasko sigortalarında yüzde 5 indirim hakkı kazanıyor. Bu özel indirimler 7 Kasım 2014 tarihine kadar devam edecek.

Kampanyalarla ilgili ayrıntılı bilgiyi, anadoluhayat.com.tr ve anadolusigorta.com.tr adreslerinden edinebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER