18 Nisan 2024, Perşembe
spot_img

AHE, Kristal Elma’dan beş ödülle döndü

Anadolu Hayat Emeklilik, bu yıl 34’üncüsü düzenlenen Kristal Elma Ödülleri’nde “Kısa Vadeli Yatırım – Uzun Vadeli Yatırım” reklam kampanyası ile bir Büyük Ödül, iki Kristal Elma ve iki Gümüş Elma almaya hak kazandı.

Anadolu Hayat Emeklilik “Kısa Vadeli Yatırım – Uzun Vadeli Yatırım” reklam kampanyasıyla Reklamcılar Derneği tarafından bu yıl 34’üncüsü düzenlenen Kristal Elma Ödülleri’nde bir Büyük Ödül, iki Kristal Elma ve iki Gümüş Elma olmak üzere toplam 5 ödülün sahibi oldu. Anadolu Hayat Emeklilik’in ödüllü reklam kampanyasında iş ortağı TBWA İstanbul reklam ajansının imzası bulunuyor.

Kazandıkları ödüllerle ilgili görüşlerini aktaran Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Murat Atalay, bireysel emeklilik ve hayat sigortaları sektöründe yalnızca hizmetleri ve ürünleriyle değil, pazarlama ve reklam kampanyalarıyla da örnek olmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını dile getirerek “Çalışmalarımızı müşterilerimize anlatırken reklam kampanyalarımız aracılığıyla yalın ve anlaşılır bir dil kullanmaya özen gösteriyoruz. Türkiye’nin en prestijli yaratıcılık yarışmalarından biri olan Kristal Elma’dan beş ödül ile dönmenin gururunu yaşıyoruz. Bu ödülleri kazanmamızda emeği geçen ve ödüllere bizi layık gören herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER