17 Haziran 2024, Pazartesi
spot_img

Acente Teknik Personel Yetiştirme Kursu’nun ikincisi açılıyor

eğitimUzmanlaşmış Meslek Edindirme Merkezleri (UMEM) Beceri’10 Projesi kapsamında Acente Teknik Personel Yetiştirme Kursları’nın ikincisi açılıyor. Kursa kayıt olmak için başvurular 24 Ağustos 2014 tarihinde sona eriyor.

Uzmanlaşmış Meslek Edindirme Merkezleri (UMEM) Beceri’10 Projesi kapsamında Acente Teknik Personel Yetiştirme Kursları için kayıt başvuruları başladı. Konu ile ilgili bilgi veren Ankara Ticaret Odası (ATO) Sigortacılık Meslek Komitesi Başkanı Kemal Gazioğlu ikinci kursun Aydınlıkevler Ticaret Meslek Lisesi’nde açılacağını söyledi. Gazioğlu, “Acente ve teknik personel olma vasfında kişilerin müracaatlarını İŞKUR’a (www.umem.org.tr) yapmalarını istiyoruz” dedi.

Başvuruların 24 Ağustos 2014 tarihinde sona ereceğini bildiren Gazioğlu, 25 Ağustos 2014 tarihinde ise Aydınlıkevler Ticaret Meslek Lisesi’nde müracaatların değerlendirilerek kursa katılacak adayların seçiminin yapılacağını söyledi. Kursun 1 Eylül 2014’te başlayacağını ve 15 Ocak 2015’te sona ereceğini belirten Gazioğlu, kursa katılacak kişilerin 18 ila 30 yaş arasında olması gerektiğinin de bilgisini verdi.

İlk kurs ile ilgili de bilgi veren Gazioğlu, “Kursiyerlerimiz çok uyumlu bir şeklide eğitimlerine devam ediyor. Bizler de sık sık onları ziyaret ediyoruz. Öğretmenlerimizin de desteği ile çok güzel sonuçlar alacağız. Yeni kurslar açmak için çalışmalarımız devam ediyor” diye konuştu.

Kurs ile ilgili detaylı bilgiler şöyle:

Kurs Numarası: 202765
İl: Ankara
İlçe: Keçiören
Meslek: Diğer sigortacılar
Meslek Açıklaması: Bu grup, sigorta poliçelerinden müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun bir tarzda cevap verenlerin seçilmesi hususunda müşterilere yardımda bulunanlar gibi başka yerde sınıflandırılmamış kişilerdir.
Son Başvuru Tarihi: 24.08.2014
Kurs Başlangıç Tarihi: 01.09.2014
Kurs Bitiş Tarihi: 15.01.2015
Yaş Aralığı: 18-30
Eğitim Düzeyi: Ortaögretim (Lise ve Dengi)-Lisans
Eğitim Adresi: İrfan Baştuğ Cad. No:27
Mülakat Adresi: İrfan Baştuğ Cad. No:27

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER