25 Mayıs 2024, Cumartesi
spot_img

■YapıKrediSigorta…Sağlık sigortamda

Tarih               : 2012-3-11
Adınız              : GONCA
Soyadınız         : KOCAKAYA
e-mail Adresiniz : gonca_kocakaya@hotmail.com
Poliçeniz          : 2011020000042800
Şikayet Detayı   :
Yaklaşık 1 yıldır malesef Yapı Kredi Sigorta ile çalışmaktayım. Daha önce farklı sigorta şirketleri ile de çalıştım fakat Yapı Kredi gibi bir şirket görmedim.
Temmuz ayında baş agrısı için doktora gitmiştim, doktor bir sorun olmadığını fakat yinede bir MR çektirerek rahat olacağımızı belirtti. Malesef Yapı Kredi bende daha önce hiç yaşamadığım bir rahatsızlığı bahane ederek ödemeyi reddetti. Daha sonra doktorum bir kaç defa sigorta sirketine tüm tahlilleri göndererek herhangi bir rahatsızlığım olmadığı konusunda mektup yazdı.

Mart ayında da bu sefer doktor kanımdaki insülin değerine bakmak icin testler istedi, bu defa da başka bir şey bahane ederek halen netleştiremedikleri konular olduklarını belirttiler. 1 yıldır netleştiremedikleri konu nedir anlayamadım. Ben bu özel sigorta hizmetinden nerede nasıl yararlanabileceğim onuda anlayabilmiş değilim. SOrunun bir an önce çözülmesini ve artık rahatça doktora gidip doktorun da gerekli gördüğü tahlilleri yaptırmak istiyorum.
bir de önerim var ki sakın ama sakın kimse Yapı Kredi ile hic bir şekilde çalışmasın!!!! Ben her defasında hastaneden sayelerinde hasta çıkıyorum…

Yardımlarınızı bekliyorum.

Saygılar,
GONCA KOCAKAYA
DİKKAT ! : Şikayet mailinizde beyan ettiğiniz olaylar ve bilgiler sizin kontrolünüz ve sorumlulğunuz altındadır.Poliçe bilgilerinizin ve iletişim detaylarınızın doğruluğu, sorununuzun ilgili Sigorta Firması tarafından değerlendirilip yanıtlanma sürecine etki edeceğini dikkate almanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER