19 Haziran 2024, Çarşamba
spot_img

■RaySigorta…KaskoSorunum


Tarih               : 2012-12-19
Adınız              : İSMAİL ŞÜKRÜ
Soyadınız         : AYIKOĞLU
e-mail Adresiniz : ismail-ayikoglu@hotmail.com
Poliçeniz           : 33217407
Şikayet Detayı :
RAY SİGORTA NİYE BÖYLESİN…. 26.EKİM.2012 DE TEK TARAFLI BİR KAZA YAPTIM. RAY SİGORTADAN YAPTIRMIŞ OLDUĞUM KASKODAN FAYDALANMAK İÇİN RAY SİGORTAYI ARADIM… KAZADAN DOLAYI ARACIM SİGORTA ŞİRKETİNİN ANLAŞMALI OLDUĞU SERVİSE ÇEKİCİYLE GÖTÜRÜLDÜ… ARACIMIN SOL TARAFINDAKİ KAPI, ÇAMURLUK, ÖN VE ARKA CAMLARI HASAR GÖRDÜ.

ANCAK BU TARİHTEN İTİBAREN HALA ARACIMIN TAMİR EDİLMEDİĞİ SÜREKLİ PARÇA GELECEK VS. DİYE OYALANDIM VE 55 GÜN GEÇMESİNE RAĞMEN SERVİSİ ARADIĞIMDA TAMİR EDİLİYOR DİYE BİLGİ VERİLİYOR BU KADAR ZAMANDA TAMİR DEĞİL YENİDEN ARAÇ YAPILIR… VE ARABASIZ BİR ŞEKİLDE MAĞDUR OLARAK BEKLİYORUM… BİR YILIK YAPTIRMIŞ OLDUĞUM KASKO NE İŞE YARIYOR.

KASKO BİZLERİ MAĞDUR ETMEMEK İÇİN YAPILMIYOR MU? RAY SİGORTAYI ARADIĞIM DA HEP AYNI CEVAP İNCELENİYOR BAŞKA BİR CEVAP YOK SİZE DÖNÜLECEKTİR VS. DİYORLAR… ARTIK ARACIMIN BİR AN ÖNCE TAMİR EDİLMESİNİ VE ARABAMA KAVUŞMAK İSTİYORUM…. KASKO ŞİRKETİ OLARAK; İŞLEMLERİ BİR AN ÖNCE HIZLANDIRIN LÜTFEN… BU KADAR ZAMAN MAĞDUR OLDUĞUM YETER…

DİKKAT ! : Şikayet mailinizde beyan ettiğiniz olaylar ve bilgiler sizin kontrolünüz ve sorumlulğunuz altındadır.Poliçe bilgilerinizin ve iletişim detaylarınızın doğruluğu, sorununuzun ilgili Sigorta Firması tarafından değerlendirilip yanıtlanma sürecine etki edeceğini dikkate almanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER