25 Mayıs 2024, Cumartesi
spot_img

■AXASİgorta…Kasko Poliçemde


– – – – – – – – – – – – – –
ÇÖZÜMLENME MESAJI
– – – – – – – – – – – – – –
RED HASAR=Hasar uyumsuzluğu Trafik

AXA Sigorta A.Ş.

– – – – – – – – – – – – – –
ŞİKAYET BİLDİRİMİ
– – – – – – – – – – – – – –

Tarih              : 2012-9-7
Adınız             : Oğuz
Soyadınız         : Demircan
e-mail Adresiniz : oguzdmrcn@gmail.com
Poliçeniz          : axa sigorta
Şikayet Detayı : iyi çalışmalar
34 EJL 73 plakalı aracım ile kaza yaptım. Dosya numaram 6674439 nasıl bir sigorta şirketidir. insanları magdur bırakmaktan başka bişey yaptıkları yok. Aklı olan sakın yaptırmasın.
Kaza yapıyorum sigorta Şirketine kaza resimlerini ve aracımın resimlerini gönderiyorum. anlaşmalı kaza diyip duruyorlar. karşı tarafın aracı tofaş marka şahin araç benim aracım renault clio şahine arkadan vuruyorum benım aracımda tamponda çatlaklar cizikler mevcut kendi sigorta şirketim beni mağdur etmekten başka bişey yapmıyor. sigortayı neden yaptırıyoruz peki neden para ödüyoruz. exper gelip arabayı dahil incelemeden karşı tarafın masrafını dahi ödemeden dosyayı kapatmış karşı taraf arabanın masrafını benden istiyor. kimsenin yaptırmasını önermiyorum. kime inanıp neye guvenecegiz?

DİKKAT ! : Şikayet mailinizde beyan ettiğiniz olaylar ve bilgiler sizin kontrolünüz ve sorumlulğunuz altındadır.Poliçe bilgilerinizin ve iletişim detaylarınızın doğruluğu, sorununuzun ilgili Sigorta Firması tarafından değerlendirilip yanıtlanma sürecine etki edeceğini dikkate almanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER