26 Mayıs 2024, Pazar
spot_img

■AnadoluSigorta…KaskoPoliçemde

– – – – – –  – – –
ÇÖZÜMLENME MESAJI
– – – – – – – – –
Sayın Yetkili,

Konu ile ilgili, müşterimize ilgili birimimiz tarafından bilgi verilmiştir.

Bilgilerinize sunarım.

Saygılarımla,

ANADOLU SİGORTA

– – – – – –  – – –
ŞİKAYET BİLDİRİMİ
– – – – – – – – –

Anadolu Sigorta müşterisi Ayşegül Kuzucunun şikayet bildirimidir

Sayın yetkili
Anadolu sigorta müşterisi Ayşegül Kuzucunun şikayet bildirimi aşağıdadır.Çözümlenme mesajınızın tarafımıza iletimi konusunu arz ederiz
Sigortamedia

– – – – – –  – – –
ŞİKAYET BİLDİRİMİ
– – – – – – – – –

Tarih               : 2012-7-25
Adınız              : Ayşegül
Soyadınız          : Kuzucu
e-mail Adresiniz : aysegulkuzucu@gmail.com
Poliçeniz           : 324689612
Şikayet Detayı : 324689612 poliçe nolu park halindeki aracıma çarptılar. Markasının en büyük distribütörü aynı zamanda aracımı satın aldığım yere gittiğimde Anadolu Sigorta ile anlaşmalarının iptal edildiğini öğrendim. Sigorta şirketinden, benim ödeme yapmam halinde bana yapılacak ödemenin gecikmeyeceği konusunu 5 kere teyit ettirdikten sonra aracımı tamir için bıraktım.Teslim aldığımın ertesi günü gerekli tüm evrakları sigorta şirketine teslim ettim.
10 gün sonra aradığımda, aracın kaza fotolarının renkli çıktısını alamadıkları için işlemlere başlamadıklarını öğrendim. İtiraz edince aslında başladıklarını, %90 ihtimalle hafta içerisinde ödeyeceklerini söylediler. Hafta bitti, hiçbir gerekçe sunmadan ödemenin önümüzdeki hafta yapılacağını söylediler. Süreç üzerinden 3 hafta geçti.3 gündür oto hasar bölümünü arıyorum kimse cevap vermiyor.
En son konuşmayı başardığımda,paranın belirttiğim bankaya yatırılmayacağını, kendi bildirdikleri bankadan çekeceğimi, sadece faturadaki KDV hariç tutar kadar ödeme yapılacağını lütfen açıkladılar.Böyle bir hizmet görmedim/duymadım.

DİKKAT ! : Şikayet mailinizde beyan ettiğiniz olaylar ve bilgiler sizin kontrolünüz ve sorumlulğunuz altındadır.Poliçe bilgilerinizin ve iletişim detaylarınızın doğruluğu, sorununuzun ilgili Sigorta Firması tarafından değerlendirilip yanıtlanma sürecine etki edeceğini dikkate almanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER