15 Temmuz 2024, Pazartesi
spot_img

■AnadoluSigorta…KaskoPoliçemde

– – – – – –  – – – – – – –  –
ÇÖZÜMLENME MESAJI
– – – – – –  – – – – – – –  –
Sayın Yetkili,

Sigortalımız Seyhan Şahintürk ile yapılan telefon görüşmesinde servis tarafından düzenlenecek faturanın şirketimize iletilmesi halinde KDV ödemesi yapılabileceği ile ilgili bilgi verilmiştir.

Saygılarımızla,

– – – – – –  – – – – – – –  –
BİLDİRİM DETAYLARI
– – – – – –  – – – – – – –  –

Sayın Anadolu Sigorta yetkilisi
Sigortalı Seyhan Şahintürk tarafından bildirilen şikayet maili aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.
İncelemeniz ve çözümleme cevabı konusunda gerekli işlemlerin yapılmasını tarafınızdan rica ederiz

Saygılarımızla

Sigortamedia

– – – – – –  – – – – – – –  –
ŞİKAYET DETAYLARI
– – – – – –  – – – – – – –  –

Tarih                  : 2012-4-5
Adınız               : seyhan
Soyadınız          : şahintürk
e-mail Adresiniz : seyhan-79bg@hotmail.com
Poliçeniz : anadolu sigorta 157650510
Şikayet Detayı : sn:yetkilim eksper bilgisi dahilinde tamirciye 3900tl ödedim faturaları ben alırım dedi ama bana kasko tarafından yatan para 3300tl kasko şirketi neden faturasız iş yapıyor benim cebimden fatura paraları çıktı ama bana bir tüllü dönmedi.saygılarımla.

EK BİLGİ İSTENİLMİŞTİR
Poliçe no 157650510
sn: yetkilim 07.12.2012 tarihinde bulgaristanda bir kaza geçirdim giderken kaskom vardı ve artı yurtdışı kaskosuda yaptırdım yeşil kartımda var eksik evrak yok.
aynı anda gece 02:30 sıralarında oldu kaskoyu aradım ve bulgar polisini aradım iki dağının arasında buzda oldu kaza şehire 40 kilometre kala. neyse polis geldi raporumu tuturdum alkol testimi yaptırdım. aracı çektir burda bırakma çalırlar dedi polis bende kaskom var çektircem dedim.

kasko kurtarıcıyı yönlendirmiş 5-6 saat sonra geldi kurtarıcı. ben iş için gidiyordum o yüzden şehir merkezine çektik. daha sonra 2 gün sonra türkiyeye döncez işi yarım bıraktım kaskonun dediği kelime seyhan bey kapukuleye kadar kurtarıcı 660 evro istiyor 400 evrosunu siz odiyeceksiniz. neden dedim kasko 1000 tl karşılıyor üstünü siz ödiyorsunuz dedi.bilmiyordum.bulgar polisinin 50 tl ye kurtarıcılan çektirce yere kaskonun gönderdiği kurtarıcı 177 evro yazmış. neyse ben kendi imkanım ile 400 evro tamamı ödedim kapukuleye getirdim kalan kurtarıcı hakkımı kapukule ve istambula kullandım.bundan önce kaskoya sordum benim bursaya goturmeye imkanım yok bana en yakın türkiye sınırlarında bir serviz söyleyin gotüreyim dedim dedikleri kelime şu istediğin servize götürebilirsin edirnede falan dediler ben kimseyi tanımıyom etmiyom.

neyseki istambulda birilerini tavsiye ettiler telefonunu bulduk onların onlara goturduk arabayı gece saat 03:00 civarı teslim aldılar ben otelde kaldım sabah aracın yanına gittim evraklarımı verdim sen git rahat ol dediler.bulgar polisin evraklarınıda aldılar kasko kendi çeviriyo dediler.daha sonra maf oldum evrakları kaybettik dediler bilmem ne bir sürü problem araba pert dediler tam 72 gün geçti.neyseki araba toplanmaya başladı parça parası istsdiler bende eksper hasan beye sordum ya senin arac bilemiyorum dedi senin tamircin sonuçta sana parça alınacak 2000 tl idi bende verdim daha sonra toplam 3800 tl tuttu aracı alırken 1800 daha verdim once ekspere sordum abi kasko bana kaç para yatırcak dedim 3900 civarı dedi faturaları tamirci ona vercekmiş tamam dedim ödiyorum dedim tamam dedi.eksikleride soyledim 3 yerinden çizik oluşmuştu ön tampon tam yerine otuturulmamış bunları soyledim ya okadar olur dedi. neyse aldım geldim aracı.bursaya geldim araba silgeç deposu patlak ve motorlan eksozun arasındaki sprel onlarıda soyledim.ses selam çıkmadı.

kaskoyu aradım eksikleri soyledim eksperte soyle dediler para nezaman yatacak dedim ne parası senin eksik evrak var alkol raporun yok dediler.3 ay sonradan akıllarına gelmiş.neyseki noter eksik çevirmiş hal oldu verdik.hesabıma 3323 tl para yattı.eksperte sordum neden oyle diye heeeee faturaları alalım oda yatar dedi aklına gelmiş anlamadım nokta bu 90 gün öncesine geri dönük fatura nasıl kestirecek yani kısaca sen bekle garibim hal olur. bende dedimki ekspere bende telefon konuşmaların var sen sana 3900 civarı yatacak dedin bende o parayı faturaları almadan ödedim sen dedinki ben alcam faturaları dedin oooooooo adam kayıt var deyince cıldırdı ne halin varsa gör dedi kapattı telefonu.evet gercekten hem tamirci berkay hem eksper hasanın konuşma kayıtları telefonumda saklı duruyor eğer bana yardımcı olunmazsa hakkımı sonuna kadar arıyacağım.ben madurum cebimden çıkan rakam toplam 7000 civarı buldu bana gelen 3323tl
benim adım seyhan şahintürk araç plakam 16v1073 sigortam anadolu sigorta şu an sigortam doldu ve asla bidaha allah korusun anadolu sigortadan hatta 1-2 arkadaşımda dolduğunda devam etmiyecekler. bu olaydan sonra.saygılarımla.
DİKKAT ! : Şikayet mailinizde beyan ettiğiniz olaylar ve bilgiler sizin kontrolünüz ve sorumlulğunuz altındadır.Poliçe bilgilerinizin ve iletişim detaylarınızın doğruluğu, sorununuzun ilgili Sigorta Firması tarafından değerlendirilip yanıtlanma sürecine etki edeceğini dikkate almanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER