20 Mayıs 2024, Pazartesi
spot_img

■AnadoluSigorta…KaskoPoliçem

– – – – – –  – – – – – – –  –
ÇÖZÜMLENME MESAJI
– – – – – –  – – – – – – –
Sigortalımızın söz konusu şikayeti Şirketimize daha önce de ulaşmıştır. Sigortalımıza hasar tazminatı olarak ödenebilecek en yüksek tutarın (poliçedeki rayiç değer aşılamayacağından dolayı) 32.600.-TL olduğu bilgisi verilerek kendisi ile 10.05.2012 tarihinde yapılan görüşmede bu tutar üzerinde anlaşılmış ve taraflar arasındaki mutabakat imzalanmıştır.

Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

Saygılarımızla,

Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

– – – – – –  – – – – – – –  –
BİLDİRİM DETAYLARI
– – – – – –  – – – – – – –
Anadolu Sigorta müşterisi Ali Çakır’ın şikayet bildirimidir

Sayın Anadolu sigorta yetkilisi
Sigortalı Ali Çakır’ın şikayet detayları aşağıda belirtilmiştir
İncelemeniz ve çözümleme cevabı konusunda gerekli işlemlerin yapılmasını tarafınızdan rica ederiz

Saygılarımızla
www.sigortasikayeti.com

– – – – – –  – – – – – – –  –
ŞİKAYET DETAYLARI
– – – – – –  – – – – – – –
Tarih                  : 2012-5-10
Adınız                : ali
Soyadınız           : Çakır
e-mail Adresiniz : ali_cakir19721972@hotmail.com
Poliçeniz            : HASAR NO: 323875410
Şikayet Detayı :
ANADOLU SİGORTA…MERHABA TÜRK HALKINA HERKEZE SEVGİLER SAYGILAR…

YAZACAKLARIMI AYNEN BİR BİR YAŞADIM KASKO YAPTIRMDAN ÖNCE MUTLAKA OKUYUN…. BUNDAN TAM 42 GÜN ÖNCE KAZA YAPTIM ALAAH DÜŞMAN BAŞINA VERMESİN…ARACIM PERTE AYRILDI…İLK ÖNCE TEKLİF EDİLEN PARA 4000 TL ZARARIM OLDUGU İÇİN İTİRAZ ETTİM SONRA RAKAMI 2000 ARTTIRDILAR…NEYSE UGRAŞMAYA DEGMEZ DEDİM VE MUTABAKAT METNİNİ İMZALADIM…İŞ PARA ÖDEMEYE GELDİ VE İLK RAKAMI ÖDEYEBİLİRZ DEDİLER…DELİ OLDUM ÇILDIRDIM…

DOSYA SORUMLUSU ONUN ŞEFİ VE TAKİ OTO HASAR MÜDÜRÜNE KADAR ÇIKTIM GÖRÜŞTÜM…SONUÇ BU PARAYI ALIRSAN AL YOKSA Bİ ŞEY ALAMAZSIN TARZINDA REST ÇEKİP BENİ YOLLAMAK İSTEDİLER…AMA POLİÇE SATMAYA GELDİGİNDE DERLERKİ ARACINIZA Bİ ŞEY OLURSA O GÜNKÜ İKİNCİ EL FİYATI ÜZERİNDEN İŞLEM YAPILIR…YALAN YALAN YALAN YALAN YALAN….BU YAZIYI OKUYAN KARDEŞLERİM ANADOLU SİĞORTANIN NE OLDUGUNU LÜTFEN DİLDEN DİLE DOLAŞTIRIN VE DAHA FAZLA KARDEŞLERİMİZ MAĞDUR OLMASIN…

BEN BİREYSEL MÜCADELEME ÖMÜR BOYU DEVAM EDECEGİM ÇOLUGUMUZ ÇOCUGUMUZ RIZKINI HEBA ETMEMELİYİZ…TÜM KARDEŞLERİME SAYGILAR….

DİKKAT ! : Şikayet mailinizde beyan ettiğiniz olaylar ve bilgiler sizin kontrolünüz ve sorumlulğunuz altındadır.Poliçe bilgilerinizin ve iletişim detaylarınızın doğruluğu, sorununuzun ilgili Sigorta Firması tarafından değerlendirilip yanıtlanma sürecine etki edeceğini dikkate almanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER